Jump to content

NOTEBOOK

lazmelek

Recommended Posts

TOSHIBA

ıntel ® PENTİUM ® M

processor 1.60 GHZ----- 988 MHZ

256 RAM

40GB HDD

64 MB GVA

ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ NOTEBOOK MU SATMAK İSTİYORUM AMA NEKADAR FİYAT VERCEĞİMİ BİLMİYORUM KONUYLA İLGİLENEN ARKADAŞLAR YARDIMVI OLURMU AVABA SEVİNİRİM

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

• 9 ay sonra...

dvd rw lısını 600 e alıcaksan sana 10 tane bulurum bu makınan maksumum edecegı fıyat 350 -400 ytl dıyorum ozellıklrı daha ayrıntılı olsa bıle 400 ytl dıorum gene Sıfıtr laptoplardan haberınız yok galıba

1 yıl once yazilmis bir ilan bu..simdiki fiyati elbetteki farkli olucaktir. ayrica isteyen istedigi fiyati ister isteyende alir yada almaz.. Butun satis ilanlarina cevap yazmak zorunda degilsiniz once tam konuyu okuyup tarihlerini kontrol edin ve alacaksaniz kisilerle irtibata gecin..

Valla tarıhlerını konturol etmıyorum ama madem okadar sorulusunuz konuların tarıhlerıne bakıp sız Sılınde Emek harcamıs olsun oraya cop kutusu eklemısler:)

Ayrıca elestırımıyorum benım olumlu bakdıklarımda var sız sanalada 3 5 parca satarken ben cetın famılye Asmtskya pc servısı yapıp makına satıyorum ıkıncı el pıyasası benı ılgılenrıdıyo ve gereklı yorumları yaparım Isıne gelmıyosa sen atarsın Olurbıter atamıyosanda abıdedıklerıne attırırsın .:D

Valla tarıhlerını konturol etmıyorum ama madem okadar sorulusunuz konuların tarıhlerıne bakıp sız Sılınde Emek harcamıs olsun oraya cop kutusu eklemısler:)

Ayrıca elestırımıyorum benım olumlu bakdıklarımda var sız sanalada 3 5 parca satarken ben cetın famılye Asmtskya pc servısı yapıp makına satıyorum ıkıncı el pıyasası benı ılgılenrıdıyo ve gereklı yorumları yaparım Isıne gelmıyosa sen atarsın Olurbıter atamıyosanda abıdedıklerıne attırırsın .:good:

Sozleriniz ve iltifatlarinizla koltuklarim kabardi. Bu kadar yetkisi olan biri taktir gorursunuzki boyle densizide cezasiz birakmamali degilmi. Uyari alip 1 hafta ileti yazmama cezasi aldiniz. Dahada ukalalasip azittiginiz taktirtdede banlanacaksiniz. Tesekkurler..

• 2 hafta sonra ...
Sozleriniz ve iltifatlarinizla koltuklarim kabardi. Bu kadar yetkisi olan biri taktir gorursunuzki boyle densizide cezasiz birakmamali degilmi. Uyari alip 1 hafta ileti yazmama cezasi aldiniz. Dahada ukalalasip azittiginiz taktirtdede banlanacaksiniz. Tesekkurler..

Cok etkılendım Cılgın cocuk yazdıklarımı sılmekle saygısızlık yaptıgınızın farkındasınız Dımı :clapping:

yazdıklarıyla egosunu tatmin ediyor bu arkadaş şimdi banlanacak burdan ama bu densizliği terbiyesizliği gerçek hayatta da ona başka şekilde karşılık verir tabi sadece nette böyle asabi olabiliyordur belkide :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...