Jump to content

Xp Professional Tr (Sp Entegre Edilmemiş)

oncs

Recommended Posts

XP PROFESSİONAL TR

www.microsoft.com

Servis Pack entegre edilmemiş orginal XP PROFESSİONAL TR

windows

Merhaba arkadaslar.Gerek arama motıru ile gerek manuel olarak arama yaptım ve ulaşamadım.Şmdiden teşekkürler.

linki de verdigin icin ayrica tesekkurler....

Anladığım kadarı ile burası istek bölümü ve isteği karşılayacak olan üye yada üyelerin vercekleri linkler ile isteklere ulaşılıyor.Senin sitemin neden ben bunu anlamadım.??

yazdıgın istek yazısında zaten link vermissin....oradan direk olarak indirsen daha da iyi olur kanımca... :=)..ayrıca bu forumda yukarıda da belırttıgım gıbı cogu uyeler tnc win -vista kullanır..sen en ıyısımı www.microsoft.com ...

İşin doğrusu uzun süredir yapmak istediğim bir katılımsız xp kurulum cd hazırlamak istiyorum.Daha doğrusu öğrenmek istiyorum onun için hazırlık yapıyorum.Ve mutlaka bulmalıyım.Şimdiden tesekkürler.

• Administrator

İşin doğrusu uzun süredir yapmak istediğim bir katılımsız xp kurulum cd hazırlamak istiyorum.Daha doğrusu öğrenmek istiyorum onun için hazırlık yapıyorum.Ve mutlaka bulmalıyım.Şimdiden tesekkürler.

Bunun için sp2'li cdler daha iyi ki. Ben de eskiden xp üzerine sp2 entegre ediyordum. Ama sadece vakit kaybı. sp2'li cdler işini görecektir.

Bunun için sp2'li cdler daha iyi ki. Ben de eskiden xp üzerine sp2 entegre ediyordum. Ama sadece vakit kaybı. sp2'li cdler işini görecektir.

Sevgili admin arkadasım.İlgin için çok tesekkürler.Ancak ben her seye sıfırdan başlamak istiyorum yani sp yide eklemeyi kendim yapmalıyım.O açıdan sıfırdan adım adım olmalı.Tekrar tesekkürler.

servis pack entegre edilmemiş sistemden kastınız home premium mu? SP1 yada 2 olmadığı için ilk çıkan sistem olan home premium sanırım!

Edit: Sanırım istediğiniz ürün bu

http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/default.mspx[/CODE]

servis pack entegre edilmemiş sistemden kastınız home premium mu? SP1 yada 2 olmadığı için ilk çıkan sistem olan home premium sanırım!

Edit: Sanırım istediğiniz ürün bu

http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/default.mspx[/CODE]

Kesinlikle yani sp entegre edilmemiş bir xp pro tr.Ve lanet olsun yok yok yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...