Jump to content

Windows 10 Akn Tüketiyor

AliEnsarKarag246zo287lu
 Share

Recommended Posts

Evet arkadaşlar akn cok hızlı bitti bu ay sadece 9 film ve bir tane 7 gb lik oyun indirdim 75gb lık akn yi 5 günde bitirdi bende bunun sebebine baktım ve işte sonuç nelere ne kadar internet harcamış bu internet

RV7On6.pngbuda geri kalan kısmı

DRNy76.png

gördüğünüz gibi sistem 65gb harcamış ve akn m bitirmiş bunun kapatmanın bi yolu varmı artık lanet olası windows 10 bişey indirmesin 

Bende şuan kendi PC m den baktım oradaki değerler yanlış olduğunu düşünüyorum. Steam de ben 700mb kullanmış görünüyor oysaki 30gb lık oyun indirdim steam den. Bilgilerin alakasız olduğunu düşünüyorum. Sistem 32gb kullanmış olarak görünüyor bende, ama içeriğinin ne olduğunu bilemicem, muhtemelen indirdiğim oyunu sistem e yazmış.

Bende şuan kendi PC m den baktım oradaki değerler yanlış olduğunu düşünüyorum. Steam de ben 700mb kullanmış görünüyor oysaki 30gb lık oyun indirdim steam den. Bilgilerin alakasız olduğunu düşünüyorum. Sistem 32gb kullanmış olarak görünüyor bende, ama içeriğinin ne olduğunu bilemicem, muhtemelen indirdiğim oyunu sistem e yazmış.

indirdiğim oyun 7gb lik dota2 reborn paketi başkada oyun indirmedim zaten anca o kadar harcar dotada güncellemeler ile

indirdiğim oyun 7gb lik dota2 reborn paketi başkada oyun indirmedim zaten anca o kadar harcar dotada güncellemeler ile

Ben kendi PC m deki verilere göre yorum yaptım zaten. İnandırıcı gelmedi yani orasının verdiği bilgi şahsen.

Ayrıca oradaki sistem olarak gösterilen noktada, Ağ üzerinden alınan dosyaları da tutuyor. Şuan denediğim Modeme Bağlı HDD den dosya aldım ve Sistem Olarak tutulan yere yansıdı. 

Edited by KenanK

Ben kendi PC m deki verilere göre yorum yaptım zaten. İnandırıcı gelmedi yani orasının verdiği bilgi şahsen.

Ayrıca oradaki sistem olarak gösterilen noktada, Ağ üzerinden alınan dosyaları da tutuyor. Şuan denediğim Modeme Bağlı HDD den dosya aldım ve Sistem Olarak tutulan yere yansıdı. 

Ow süpersin çok teşekkürler ben kardeşimin bilgisayarından madmax ve metalgear V i alırken modem üzerinden almıştım sonunda buna bi acıklık bulundu teşekkürler ama suanda cidden akn mi bitiren şeyi bulmam lazım 

Ow süpersin çok teşekkürler ben kardeşimin bilgisayarından madmax ve metalgear V i alırken modem üzerinden almıştım sonunda buna bi acıklık bulundu teşekkürler ama suanda cidden akn mi bitiren şeyi bulmam lazım 

Yani 2 oyunun boyutu, zaten 65GB yapıyor. ;)  Onu artık senin izleyerek bulman lazım. Çok fazla internet üzerinden film vs izleniyorsa bitmiş olabilir mesela.

Bırakın Allah aşkına microsofta suç atmayın şuana kadar gördüğümüz en stabil sistemde win 7 ve win 8.1de kasım kasım kasılan netbook bile dengeli modta uçak hızında açılıyor çalışıyor hele yüksek performansa al f1 moduna geçiyor adeta arkaplanda birşey sömürdüğüde yok kotanızı tüketiyor saçmalıktan ibaret upload çekiyor sadece uploadta aknye veya akkye işlemediğinden istediği kadar çeksin hiçbir işe yaramaz aynı yerden bende baktım sistem bende 1 gb bile değil yani.

Çözduk sorunu biz ama siz reklam yapmaktan bıkmadınız hala daha..!!

Linki kaldırmadım.Site yönetimi isteği doğrultusunda kaldırılabilir.Burda bir konu o konuyu sadece açan değil okuyan herkez için var.Linkte verdiğim çözümüde ben yazmadığımdan alıntı yaptım.Benzer sorunlara farklı bir çözüm alabilecek nitelikte olduğundan.Bu yüzden İtamkar tavırlar sergilemenin bir anlamı yok.Siteninde reklama ihtiyacı yok.İnsanların emeğini gaspedip ben yaptım diye konu açmıyoruz en azından.

Linki kaldırmadım.Site yönetimi isteği doğrultusunda kaldırılabilir.Burda bir konu o konuyu sadece açan değil okuyan herkez için var.Linkte verdiğim çözümüde ben yazmadığımdan alıntı yaptım.Benzer sorunlara farklı bir çözüm alabilecek nitelikte olduğundan.Bu yüzden İtamkar tavırlar sergilemenin bir anlamı yok.Siteninde reklama ihtiyacı yok.İnsanların emeğini gaspedip ben yaptım diye konu açmıyoruz en azından.

Direk sitenin linki attığınızda buraya reklam oluyor. Adam gibi içerikte işe yarayan kısmı alırsın, buraya yazarsın. Altına Alıntıdır diye notu nu düşersin.

Ayrıca Attığın linkteki olayda alakasız yani. Upload ile AKN dolmuyor.

Direk sitenin linki attığınızda buraya reklam oluyor. Adam gibi içerikte işe yarayan kısmı alırsın, buraya yazarsın. Altına Alıntıdır diye notu nu düşersin.

Ayrıca Attığın linkteki olayda alakasız yani. Upload ile AKN dolmuyor.

Site korumalı olduğu için komple resim kesip eklemem gerekirdi ki (kodlar hariç) yaptığımla pek bir farkı olmazdı.Vaktim kısıtlı olduğundan bunun daha hızlı bir çözüm olduğunu düşündüm.Şahsen win10 kulanmıyorum.O yüzden download veya upload test etme şansım olmadı.Sadece kötü niyetsiz paylaşmak istedim.Emre028 düzgün bir şekilde belirtmiş.Diyecek birşey yok.En haklı yada en doğru benimin derdinde de değilim.Lakin adamlığıda kimseden öğrenecek değiliz.Uyarıda bulunurken dahi seçtiğin kelimeleri pervasızca ve fütursuzca kullanmayacaksın ki insanlarda sana olumlu geri dönüş yapsın.O yüzden bu bahsi kapatalım.(Yönetim nezninde hatamız varsada affola.)

Yukarıda detaylı bakıp düzeltmiştim.Arkadaşta burda direk link vermiş zaten. Yüksek hızda upload için para ödeyen var mıdır bilinmez. 

http://www.tnctr.com/topic/288332-windows-10-gizilice-bant-genithlidhinizi-tuketiyor/

Edited by ginzu