Jump to content

Laptop Satış Fiyatı

porketles
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Elimde Beko Bnb 576 A1 Mt laptop var ve ben bunu yeni laptop alırsam bayramdan sonra büyük ihtimalle satacağım.Fiyat olarak ne kadar eder sizce?

Özellikleri:

14.1" 1280x800 ekran

İntel Dual Core t440 2.2 Ghz 1mb işlemci

250 Gb Samsung Hdd

4 Gb ddr2 800 Mhz ram

Vga,Sd Card,Kulaklık,Mikrofon girişi var

Bataryayı yeni aldım 2 saat gidiyor. 6 cell battery 4800 mAH

Dvd Rw optik disk sürücüsü

Paylaşımlı ekran kartı Vram 64 mb 

3x USB 2.0 girişi 

Adaptör

Kısaca beş para etmez demek mi bu?Şaka bi yana 250-300 TL etmezse zaten satmam.

etme gibi bir durumu yok diyebilirim Paylaşımlı ekran kartı Vram 64 mb  cok düsük ondan dolayi tarayici da filim izlerken bile donma yapma vs vs yapma sansi da var diye düsünüyorum 

egerki satamazsan yada satmamak gibi karar alirsan linux isletim sistemlerini biraz arastir derim cünkü kücük donanimlarda güzel performans alabilirsin

neden böyle dedin diyen arkadaslar da olabiliyor bazen cünkü arm teknolojisi gibi kücük mimari islemcilerde bile linux kullaniliyor 

ve sistem de biraz eski oldugu icin linux daha iyi performans alacagina ümidim var diyebilirim

etme gibi bir durumu yok diyebilirim Paylaşımlı ekran kartı Vram 64 mb  cok düsük ondan dolayi tarayici da filim izlerken bile donma yapma vs vs yapma sansi da var diye düsünüyorum 

egerki satamazsan yada satmamak gibi karar alirsan linux isletim sistemlerini biraz arastir derim cünkü kücük donanimlarda güzel performans alabilirsin

neden böyle dedin diyen arkadaslar da olabiliyor bazen cünkü arm teknolojisi gibi kücük mimari islemcilerde bile linux kullaniliyor 

ve sistem de biraz eski oldugu icin linux daha iyi performans alacagina ümidim var diyebilirim

Şu anda Laptop da windows 8.1 kurulu sistem 30-35 saniyede açılıyor.Windows 8.1 de herhangi bir kasma olmuyor.Tarayıcı ya da video oynatıcı kullanırken de bir problem yok.Grafik istemeyen oyunlarda da sıkıntı yok (Fm 2015,Gta San Andreas vb oyunlar) .Ama dediğiniz gibi ise para etmez.O zaman satmamak en hayırlısı gibi görünüyor...