Jump to content

Katılımsız CD'de Bootu Değiştirmek (tek exe ile)

Recommended Posts

arkadaşlar katılımsız cdleri yaparken ntoskrnl.exe yi editleyerek yapamayan arkadaşlar gördüm bende bunun için farklı bir yol ve program kullanarak bu dosyayı hazırladım bunu runonceex.cmd nize ekleyerek çalıştırabilirsiniz kendim hazırladım ve denedim kesinlikle çalışıyor.

Not 1: SFX içinde blackbootu kendinizinkiyle değiştirin birde autoit scriptinin adını ya deiştirmeyin yada tekrardan düzenleyin.

link:

http://rapidshare.com/files/37356359/boot.exe.html[/CODE]

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar bu da versiyon 2 olsun bootu değiştimeyi iyice kolaylaştırdım artık sadece kendi bmp dosyanızı skins klasörüne atıosunuz ve kendi bootunuz hazır işte

link:

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

arkadaşlar katılımsız cdleri yaparken ntoskrnl.exe yi editleyerek yapamayan arkadaşlar gördüm bende bunun için farklı bir yol ve program kullanarak bu dosyayı hazırladım bunu runonceex.cmd nize ekleyerek çalıştırabilirsiniz kendim hazırladım ve denedim kesinlikle çalışıyor.

Not 1: SFX içinde blackbootu kendinizinkiyle değiştirin birde autoit scriptinin adını ya deiştirmeyin yada tekrardan düzenleyin.

link:

http://rapidshare.com/files/37356359/boot.exe.html[/CODE]

Kardeş neden runonceex.cmd yaptın anlamadım [b]xpcd\$oem$\$$\system32[/b] dosyasına kopyalasan daha kolay olmazmı sencede sfx e falan gerek yok bence

• 1 ay sonra...
arkadaşlar bu da versiyon 2 olsun bootu değiştimeyi iyice kolaylaştırdım artık sadece kendi bmp dosyanızı skins klasörüne atıosunuz ve kendi bootunuz hazır işte

link:

Please register to see this content.

tesekkürler

boot.exe yi hangi programla hazırlıyorsun blakman kardeş...kodlarıda upload edebilir misin ....versiyon 2 dediğin kısmın

konuyla ilgisi olmayan msjlarıda pm le atarım .....ilginize ve paylaşımlarınıza teşekkürler..

Ya arkadaşlar ilgili sorularınız için ilgili konuları inceleyiniz.Gereksiz mesajlar atmayınız. Katılımsız kurulum ne demek öğrenmek istiyorsanız sitede çok arkadaş sordu onları okuyun. TNC nin açılımınıda yine bir üye 2 gün önce konu açarak sormuş ve cevabını almıştı. Her sorana ayrı ayrı postta cevap verecek halimiz yok...

merhaba blackman12 boot menüsünü verdiğin programla değiştirdim.çalışıyor..teşekkürler .mozilla fire fox 2.0.0.9 kullanıyorum..tarayıcının sayfadan sayfaya geçeken sağ alt köşedeki durum çubuğu yanıp yanıp sönüyor..sebebi ne olabilir???

yeni konu açmamak için sana sormak istedim...windows açılırken boot ekranındaki gibi dolup boşalan kısımla benzeştiği için bi fikrin vardır diye düşündüm kardeş....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...