Jump to content

donanım cdlerini windows cdsine entegre etme

ultraslan9191

Recommended Posts

katılmsız dvd ni yaptın ve bir tek bunlar mı kaldı :wub:

nlite kullanıyorsan önce cdlerini bir klasöre kopyala sonra sürücü ve düzeltme entegre bölümünden klasörü göster oradaki tüm driverları bulup entegre edecektir

yok ben nlite kullanmıyorum diyorsan, o zmaan bana pmden ulaş çünkü uzun bir iş

aslında ben katılımsız dvd hazırlamadım ama hazırlayacağın nlite ile hazırlamayı düşünüyorum nlite ile ilgili herşeyi öğrendim sadece bu kalmıştı bunuda öğrendim ön hazırlık bitti şimdi yapmaya başlayım... ÇOK SAĞOL ANLATTIĞIN İÇİN... eğer nlite ile yapamazsam sana ulaşırım.TEKRAR TEŞEKKÜRLER

aslında ben katılımsız dvd hazırlamadım ama hazırlayacağın nlite ile hazırlamayı düşünüyorum nlite ile ilgili herşeyi öğrendim sadece bu kalmıştı bunuda öğrendim ön hazırlık bitti şimdi yapmaya başlayım... ÇOK SAĞOL ANLATTIĞIN İÇİN... eğer nlite ile yapamazsam sana ulaşırım.TEKRAR TEŞEKKÜRLER

Arkadaşım nlitela ilgili her şeyi öğrendim demişsin bende öğrenmek istiyorum ama burda yok onları foruma koyarsan belki başka arkadaşlarında işe yarar... şimdiden sağol...

Arkadaşlar başka bilgisi olan varsa msj altına devam etsinde nlite adam gibi anlayalım...

Arkadaşım nlitela ilgili her şeyi öğrendim demişsin bende öğrenmek istiyorum ama burda yok onları foruma koyarsan belki başka arkadaşlarında işe yarar... şimdiden sağol...

Arkadaşlar başka bilgisi olan varsa msj altına devam etsinde nlite adam gibi anlayalım...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=26499&hl=katılımsız

burda anlatmış bi gezersen siteyi bulursun zaten

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...