Jump to content

donanımları entegre etme

ultraslan9191

Recommended Posts

artık sıkılmışsınızdır bunu hep okumaya ama 3 kere yanlış yere konu açılınca tabiki çöplükte oluyo mesaj neyse artık doğru yere açtığımdan eminim.... konuyu yeniden anlatayım(sıfırdan) hani tncxpde varya ses donanımı otomatikman yükleniyo bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istiyorum... bende kendi donanım cdlerimi böyle otomatik kurulmasını istiyorum nlite ile denedim olmadı yapamadım başka yolu yokmu ???????

insan ayıp olmasın diye saçmada olsa bişey ekler

Brightblade--> flood yapmayınız!!

artık sıkılmışsınızdır bunu hep okumaya ama 3 kere yanlış yere konu açılınca tabiki çöplükte oluyo mesaj neyse artık doğru yere açtığımdan eminim.... konuyu yeniden anlatayım(sıfırdan) hani tncxpde varya ses donanımı otomatikman yükleniyo bunu nasıl yaptıklarını öğrenmek istiyorum... bende kendi donanım cdlerimi böyle otomatik kurulmasını istiyorum nlite ile denedim olmadı yapamadım başka yolu yokmu ???????

insan ayıp olmasın diye saçmada olsa bişey ekler

Brightblade--> flood yapmayınız!!

Bence konuyu nereye açacağını hala öğrenmemişsin. Katılımsız Kurulum'u dene.

Yardıma ihtiyacınız var ise yazar beklersiniz. Kendi başlığınızı çöplük haline getirmezsiniz. Yardım edecek birileri varsa zaten eder. Bunun dışında kurllar ve forum düzeni diye bir şey var. Bunlara uymak zorundasınız!

Sizi flood yapmayın diye uyarmıştım. Tekrarını yapmışsınız forum kuralları ve düzenini iyice alayabilmeniz için 2 gün sadece ileti takibi yapabileceksiniz. Mesaj yazamayacaksınız. bu süre dahilinde kural ve düzeni öğrenirsiniz umarım!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...