Jump to content

Matshita Bd-Mlt Uj272 S Cd Yazmıyor ?

emre_toy
 Share

Recommended Posts

mrb arkadaslar. 

askerı kımlıgım ıcın boyutlandırdıgım fotografı cd ye yazdıramıyorum sureklı hata verıyor . farklı prog. ılede denedım hata verıyor yazmıyor. baska dosyalarıda denedım aynı nedenı nedır ? cozumu varmı acılen yardım edebılecek bır arkadasım cıkarsa sevınırm

aldıgım hatayı vıdeo olarak kaydettım ızleyerek daha kolay yardımcı olabılecegınızı dusunuyorum.

bılgısayarım Asus n550jk - cn090h 

dvd rom ısmı : matshita bd-mlt uj272 s 

https://youtu.be/u8VOUTj-ins

linktekı yazılımı ındırdım tıklıyorum bır pencere gelıyo doluyor dahada  gelmıyor. 

yıne aynı hatayı verdı cekmıyor cd ye :/

bende dvd yok programı denedim win7 de yönetici olarak çalıştırdığımda resimde verdiğiniz ekranı geçip açılıyor ama donanım olmadığı için hata veriyor

bir de aşağıdaki yöntemi yapıp cd yazmayı deneyin

Adım 1:
Başlat'ı ve sonra Çalıştır'ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam'ı tıklatın. Kayıt Defteri Düzenleyicisi başlatılır.
Adım 2:
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde, Bilgisayarım'ı ve ardından HKEY_LOCAL_MACHINE öğesini genişletin.
SYSTEM öğesini ve sonra da CurrentControlSet'i genişletin.
Control öğesini ve ardından Class'ı genişletin.
Class altında, {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} öğesini tıklatın.
Sağ bölmede (konu alanında), UpperFilters'ı tıklatın.

Not: UpperFilters.bak kayıt defteri girdisi de görünebilir. UpperFilters kayıt defteri girdisini silmek için, UpperFilters.bak öğesini değil UpperFilters'ı tıklatmalısınız.
Düzen menüsünde, Sil'i tıklatın.
Aşağıdaki iletiyi aldığınızda, UpperFilters kayıt defteri girdisini silme işlemini onaylamak için Evet'i tıklatın:
Bu değeri silmek istediğinizden emin misiniz?
UpperFilters kayıt defteri girdisi, {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} kayıt defteri alt anahtarından kaldırılır.

Not Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmayın. Bu programı sonraki adımda da kullanacaksınız.

Adım 3:
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde, Bilgisayarım'ı ve ardından HKEY_LOCAL_MACHINE öğesini genişletin.
SYSTEM öğesini ve sonra da CurrentControlSet'i genişletin.
Control öğesini ve ardından Class'ı genişletin.
Class altında, {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} öğesini tıklatın.
Sağ bölmede (konu alanında), LowerFilters'ı tıklatın.

Not LowerFilters.bak kayıt defteri girdisi de görünebilir. LowerFilters kayıt defteri girdisini silmek için, LowerFilters.bak öğesini değil LowerFilters'ı tıklatmalısınız.
Düzen menüsünde, Sil'i tıklatın.
Aşağıdaki iletiyi aldığınızda, LowerFilters kayıt defteri girdisini silme işlemini onaylamak için Evet'i tıklatın:
Bu değeri silmek istediğinizden emin misiniz?
LowerFilters kayıt defteri girdisi, {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} kayıt defteri alt anahtarından kaldırılır.
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.

bu işlemlerden sonra sistemi yeniden başlatıp cd yazmayı dene
Edited by oguzhan43