Jump to content

Windows 10 Th2 Tr | Msdn | Tüm Sürümler

Extended
 Share

Recommended Posts

vRW9yp.png

Tarafımca Hazırlanan Windows 10'un 12.11.2015 Tarihinde Yayınlanan MSDN Sürümleridir.

[spoiler]52165L.png[/spoiler]

..: Sistem Hakkında :..

İşletim Sistemi : Windows 10 TH2 MSDN Tüm Sürümler TR ( 10in1 )

Aktivasyon : Aktivasyon İçermez.

Sıkıştırma Yöntemi : Yeni ULTRA ESD Sıkıştırma Yöntemi Yapılmıştır,Elle Kurulum, Yükseltme VS Dosyaları Silinmiştir (DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar) Direk Olarak USB & DVD & HDD vs Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Güncelleme Durumu : Güncelleme İçermez.

UEFI Desteği : Yoktur.

NetFX Durumu : NetFramework 3.5 Aktif Edilmiştir.

Boyut : 3,23 GB (3.477.385.216 bayt)

Dil : Türkçe

Dosya Türü : ZIP -> ISO

Dosya Adı : Win_10_All_Edition_TR.iso

ISO Dosyası MD5 Değeri : 0B44D5E5B8ABCC4D771DABF8DE62E481

USTA sanal pc de deniyorum kurulumu gerçekleştirmiyor..(birazdan bekleyiniz) yazısı çıkıyor öylece kalıyor bunun nedenini çözemedim :( bilginiz warmı sorun hakkında...vmware prgramı ile denedim

Orjinal sistem 8 ve üstü 64 bitler uefi dessteği silmesseniz gitmez.

Uefi olması için çift boot olması lazım. Yani tutupta x86 boot.wimle uefi kuramayız. ( x86 'larda uefi özelliği olmadığı için ) Çalışmada tek boot'lu x86 boot.wim'i olduğu için uefi desteği yoktur.

Edited by Extended

o9RBkX.jpg

USTA maalesef  VirtualBox olmadı..her iki sanal pogramda denedim olmadı:(..bu şekilde bir sizinkinde birde emre028 ustamızda bu ikinci win10 indirdigim 2side olmadı ...ne hikmetse win8 ve win7 de yaptıgınız çalişmalarıda sanal programdan geçirrdigimde çalişiyor...sanırım win10 la alakalı bir durum olması gerek ...neyse birazdaha bekleyeyim  adam akıllı win10 çıkartırlar herhalde :)

gy1rYb.jpg

internet bağlantısını keserek deneyin masaüstü gelmeden tüm sürücüleri yüklemeye çalışıyor yeni sürüm

köylü hocam sizin eski çalişmanızı denedim oldu :) netti kesmedigim halde bile oldu...ee artık güncel bir çalişma bekliyoz aynısından ..yanlız boyutu düşürürsen sevinirm yada win10 pro x86x64 uefi ince ayarlı bir çalişma yapsan çok makbule olur.Extended usta  sizi meşgul ettik kusra bakmayın yani çalişmalarınızı bekleriz

http://www.tnctr.com/topic/288246-windows-10-tum-surumler-12in1-uefi/

Sanalda sistem kurcak arkadaşlar biosta sanallaştırmayı aktıf yapın yoksa kurulum gerçekleşmez

Ayrıca normal kurulumda kesinlikle bilgisayarınızda c-d yada başka surucude 10 install.wim hariç açıkta wim olmasın kurulum gerçekleşmez

Rufusla yazdırmada ise geçiş 2 seçerseniz yazılım başarılı ve saglam olur