Jump to content

Çok basit bir site yapabileceğim programlar varmı?

Recommended Posts

arkadaşlar programlar sayesinde birkaç resim ve bilgi ekleyebileceğim basit programlar varmı?

ben oto kurtarma işi yapıyorum vinçler falan makinalarımın resimleri ve faliyetlerimle ilgili reimler koyabileceğim umarım anlatabilmişimdir:) :wub:;):D

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=6087&hl=haz%FDr+site[/CODE]

yukarıdaki linktede farklı bir program görebilirsiniz.

Web Page Maker V2

Arkadaşım teşekkür ederim bu program çok işime yaradı ama şimdi sorunum şu bu yaptığım sayfayı nasıl nete yükleyeceğim.

Bazı sitelerde bedava veb hizmeti veriyor onları denedim anlatılan şekilde yapıyorum sayfalar açılmıyor

birde ftp adresim var ama ondada başarılı olamadım yardım edebilirmisiniz!?

Arkadaşım teşekkür ederim bu program çok işime yaradı ama şimdi sorunum şu bu yaptığım sayfayı nasıl nete yükleyeceğim.

Bazı sitelerde bedava veb hizmeti veriyor onları denedim anlatılan şekilde yapıyorum sayfalar açılmıyor

birde ftp adresim var ama ondada başarılı olamadım yardım edebilirmisiniz!?

f4 ile publish et ama ana sayfan index.htm- index.html- index.php -defalut.asp - bu şekilde bir indexin olmak zorunda yoksa göremessin yaptığın sayfayı

f4 ile publish et ama ana sayfan index.htm- index.html- index.php -defalut.asp - bu şekilde bir indexin olmak zorunda yoksa göremessin yaptığın sayfayı

peki bu htm php asp şeklindeki indeksler nasıl oluşturacam bende sadece index.html var kullandığım programda web page maker diğer uzantılı dosyaları oluşturamadım (umarım fazla masraflı olmuyorum :p )

zaten bunlardan sadece biri yeterlidir index.htmli ftp ne attığın zaman site ye girildiğinde direk bu sayfayı okuyacak diğer sayfalara index üzerinden geçiş yapacaktır.

Yani blackman:

O bulduğun template ya da yaptığın index.html li dosya topluluğunu (jpg,htm,html,gif,png...vs) hepsini senin ftp deki http klasörüne veya www veya public_html benzeri klasörler olur, onların içine upload edince dosyalarını siten yayınlanacaktır. ' diyor.

tebrik ediorum çok güzel açıklamışsın benim yerime :p hatta arkadaş beleş hostlardan falan bahsetmiş eğer php kullanmayacaksan somee.com önerebilirim çok güzel ve hızlı bir bağlantısı vardır.100 mb civarı bir alan verir.Asp kullnabilirsin.tek yapman gereken ftpye bağlandığında public_html klasörüne dosyalarını yollamaktır.bunun içinde cuteftp programını kullanabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...