Jump to content

en sevdiğiniz oyun

ultraslan9191

Recommended Posts

Belki size şaka yapıyorum gibi gelecek ama ben halen tüm zamanların en favori ilk 3 oyunu olarak aşağıdaki seçenekleri sayabiliyorum.

Buradaki konu tüm zamanların en iyi oyunlarını seçmek değil tabiki... Ama sanırım yaşlanıyoruz artık:) Ama sıkılıp ne oynasam dediğinizde bu üç oyun da sizi birkaç saatliğine de olsa çok keyif verecektir...

Oyun Listem:

1. River Raid

2. Pacman

3. Boulder Dash (Seri'nin herhangi bir oyunu olabilir)

Belki size şaka yapıyorum gibi gelecek ama ben halen tüm zamanların en favori ilk 3 oyunu olarak aşağıdaki seçenekleri sayabiliyorum.

Buradaki konu tüm zamanların en iyi oyunlarını seçmek değil tabiki... Ama sanırım yaşlanıyoruz artık:) Ama sıkılıp ne oynasam dediğinizde bu üç oyun da sizi birkaç saatliğine de olsa çok keyif verecektir...

Oyun Listem:

1. River Raid

2. Pacman

3. Boulder Dash (Seri'nin herhangi bir oyunu olabilir)

çok sağol

Prince of Persia the Two Thrones (siddetle tavsiye ederim hatta zamanın bolsa sandtime dan başla warior within sonra t2t ile devam et)

(eğer combolu oyunları seviyorsan Matrix path of neo (grafikleri cok ii diiil) )

Most Wanted

hitman serisi - SplinterCELL (herhangi biri olabilir Caos teory den tutta hepsi güzeldir dünyanın en gercekci oyunu secilmişti bir ara grafikleride iidir.)

Prince of Persia the Two Thrones (siddetle tavsiye ederim hatta zamanın bolsa sandtime dan başla warior within sonra t2t ile devam et)

(eğer combolu oyunları seviyorsan Matrix path of neo (grafikleri cok ii diiil) )

Most Wanted

hitman serisi - SplinterCELL (herhangi biri olabilir Caos teory den tutta hepsi güzeldir dünyanın en gercekci oyunu secilmişti bir ara grafikleride iidir.)

yarın sabaha kadar vaktim var Prince of Persia the Two Thrones buldum indirecektim çünkü Prince of Persia nın hiçbir versiyonunu oynamadım merak ediyorum çok sağol cevabın için

• 2 hafta sonra ...

dostum sen oyun indirmeye başlamadan önce kaç saat düşünüyorsun :p

indir gitsin.

bende ne olursa olsun ilgimi çeken tüm oyunları indirip deniyorum begenmediklerimi siliyorum begendiklerimi arşivliyorum.

Bir tek oyun söylüyorum.

Pişman olmayacaksınız.

Conflict Global Storm

Tek geçerim. :(

Conflict Global Storm mu?

dostum sen o serinin tamamını oynamamışsın sanırım

o serinin en iyi oyunu şüphesiz.

Conflict Desert Storm 1 ve 2 'dir.

stateji olarak : cossack, Age of mitoloji- emprides

araba olarka NFS carbon vada mos wanted

h. life 2 yide tavsiye ederim yada SOF olabilir tecih senin

aynen katılıyorum en çokta nfs mos wanted . :(

Conflict Global Storm mu?

dostum sen o serinin tamamını oynamamışsın sanırım

o serinin en iyi oyunu şüphesiz.

Conflict Desert Storm 1 ve 2 'dir.

Nasıl yani, başka serisi de mi var bu oyunun?

Tam isimlerini yazar mısınız rica etsem?

• 10 ay sonra...

Wow, Knight, Ogame, Ragnarok, Ultima, Rose, Silkroad gibi online cok oyun var ve hepsinin de fanatikleri var. Keyif icin, stres atmak icin, zamanı hızlandırmak icin, refleksi gelistirmek icin, sohbet icin, yabancı dil icin, vs vs.. oynanıyor bu online oyunlar..

Bir cogu bagımlılık yapıyor kullananlarda. Tıpkı sigara gibi. Bunların da zararı var tabii ki. Asosyallesme, gercek hayatta zaman, basarı, para kaybı; ayrıca belagrısı, basagrısı, uykusuzluk gibi saglık sorunları vs. vs.. Yine de onlarsız yapamıyor cogu gencler..

Su aralar seyrek te olsa oynadıgım wordabula var yerli ve ücretsiz bir online oyun. scrabble oyununun türkce versiyonu diyebilirim. Yukarıda saydıgıma ek olarak egitici yanı da var bu oyunun. Türkce kelime hazinemizin gelisimine ve dogru kullanımına yardımcı oluyor. Hadi forumlarda yazarken kısıtlı zaman sebebiyle dikkat etmeyiz yazılarımıza ama, gercek hayatta emotionlar yoktur di mi :good:

Özellikle ögretmen ve ögrenciler icin wordabulayı tavsiye ediyorum. Ben yukarıda saydıgım vurdu-kırdılı oyunlara da üye oldum ama itiraf ediyim ki bu oyundan daha cok keyif aldım. Onlarda olan heyecan, refleks, sohbet vs, bunda da fazlasıyla var.

Kayıt icin adres: www.oyunus.com

Herkese iyi eglenceler ve düzgün bir türkce dilerim..

Crysis'i Oynadıktan Sonra Başka Hiçbir Oyun Sizi Tatmin Etmez..

Yukarıda saymayı unuttugum, cok basarılı ama siddet icerikli bir online oyun. Almanyada yasayan türk asıllı birkac gencin yapmıs olması da gurur kaynagımız. Ayrıca uc seviyede donanım gerektiriyor, maximum özellikleriyle oynayabilmek icin. Lakin kurup denedim, küfürleri de oldugu gibi türkcelestirmisler haliyle..Zaten sitesine de 91 dogumlu ve yukarısı olmayan giremiyor.

Kurdugumda benim cocuk evdeydi, yası da 17 olmasına ragmen oynatmadım ve 1 saatlik tecrübeden sonra kaldırdım. 15 Hazirandan sonra daha detaylı inceleyip karar verecegim. Tabi asıl sebep Öss. Bu foruma da neredeyse altı aylık üye olmama ragmen haberdar degil. Arada eve ugruyor ve derece yapmak icin sartlanmıs durumda.

Yazık yurdumuzun genclerine. Yarıs atına döndüler sanki. Üniversiteye hazırlanan genclere tavsiyem o ki, 3 hafta var öss imtihanına: Bu süre icinde bıraksınlar msn mis, forummus, oyunmus, tv imis.. Cok iyi hazırlanmıs olabilirler. Yine de 3 hafta iyi zaman. Hergün saat tam 9:30 da 3saat 15dakika ayırarak gercek sınava giriyormus gibi deneme yapın. Piyasada bol miktarda deneme var. Bir ipucu da, bu sınav yakın yıllarda sorulanlarla cok benzerlik arzediyormus. Zaten son sınıflar artık ders yapmıyor. Günün denemeden kalan zamanını da cözülemeyen sorulara ayırmak en iyisi.

Kendini ülkemizin gelismesine adamıs, öss ye girecek tüm genclerimize basarılar diliyorum.

Wordabula güzel ama birçok kelime mevcut değil. Böyle oluncada bazen can sıkabiliyor.

Yakında oynadın mı bilmiyorum Bultar, ama neredeyse ben üye olalı 1 yıl olacak. Baslarda öyleydi, eksiklikler vardı. Ancak, kelime öner butonu var ve dikkate alıyorlar. Simdilerde lügatte yeri olan ve cok yabancı olmayan neredeyse tüm kelimeler yazılabiliyor. Önerileri dikkate alıyorlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...