Jump to content

arkadaşlar korsan windows kullanmamın cezası vs falan var mı?

caferkaya

Recommended Posts

ben korsan işletim sistemi kullananların bilgisayarı bozuldugun da tamire ******ürdügün de(garantili bilgisayarlar için) kasa olarak almıyorlarmış, bozulan parçayı getirmeni istiyorlarmış....,

dogru mu duymuşum.....?

150 bin YTL para cezası ve 4 yıla varan hapis cezası gibi büyük hukuki riskler içerir. hapis cezası paraya çevrilmez. yüz kızartıcı suçtur işe girmek istediğinizde sicil kağıdınızda hırsız diye yazar windows kullandı yazmaz. o yüzden dikkatli olun kullanırken.

ben bavumu toplayayım o zaman.. meksikaya bilet nerdeen alınır bilen var mı? :(

Evde kullanman o kadar riskli degil güncellemeleri kapa yeterli.Ama işyerinde korsan yazılım kullanmak sakat..

abi ne yapalım soyut şeylere para verdim mi acayip oluyorum... böle ne bilim karnım doymuyor falan... soyut olsa nese, mesela kebab lahmacum dagıtsalar orjinal ürün alanlara alabilirim belki..... :blush::D:)

abi ne yapalım soyut şeylere para verdim mi acayip oluyorum... böle ne bilim karnım doymuyor falan... soyut olsa nese, mesela kebab lahmacum dagıtsalar orjinal ürün alanlara alabilirim belki..... :):):)

İzlediğim kadarıyla bu caferkaya arkadaşımızın 4. kebaplı, lahmacunlu,

antep baklavalı mesajı.Kendisini doyuracak bir hayırsever lokanta sahibi

yok mu ki biz de mesajlarını okudukça acıkmaktan kurtulsak? :)

abi saol ya ben demeye çekiniyodum.... var mı hayırsever bir arkadaş, allah rızası için karnımı doyuracak olan bide el atmışken dondurma baklava(aç umdugunu deil her buldugunu yermiş.) :):):):)

yaw konu nerden nereye geldi korsan windowsun cezası var mı diye soro sordum ama konu kebab lahmacun baklava kadar geldi.... :)

ben bavumu toplayayım o zaman.. meksikaya bilet nerdeen alınır bilen var mı? :)

bence 100 dolar verip bi lisans al daha iyi...

bencede hemen memleketi terk etmen gerek :)

sorarım size para verip te birşey kullanan var mi tr de korsancılıkta number one yiz:)

çatır çatır para ödeyen bir sürü insan var bu ülkede, korsancılıkta number one olan Çin, biz 6000 dolar ödüyoruz yıllık paşa paşa , yalanınca da aynen böyle ifade verirsiniz :)

abi ne yapalım soyut şeylere para verdim mi acayip oluyorum... böle ne bilim karnım doymuyor falan... soyut olsa nese, mesela kebab lahmacum dagıtsalar orjinal ürün alanlara alabilirim belki..... :):):)

o senin bahsettiğin programlar en az 300-400 mühendisin ve binlerce tester in ellerinden geçip size geliyor karnını doyurmuyor ama sonuçta karnını doyurabileceğin parayı kazandırıyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...