Jump to content

Güncelleme Sonrası Cmd.exe Çalışmıyor

EASMurat
 Share

Recommended Posts

Bölgeyi ingilizce küçük harici adalar yada eng us olarak yapıp açmayı denermisin.

Ne yazıkki hiçbir değişiklik yok dil ve bölge ayarlarıylada  alakalı bir sorun değil bu :(

Ayrıca Mustafa abi.. Poershell'den dediğini yaptım ilk sayfada resmini koydum var ona bi bakıp aklına gelen başka bişey varsa önerirsen sevinirim abi...

Şu iletide : http://www.tnctr.com/topic/317884-güncelleme-sonrası-cmdexe-çalışmıyor/?p=1613104 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By EASMurat
      Herkese iyi forumlar, gecen arkadaşın telefonunu güncelledik yüklemede ve telefonun açılmasında en ufak bir sorun yok fakat telefonun dokunmatiği farklı bölgelerde algılıyor örneğin ekran kilidini açmak için sağa veya sola elimizi süreriz ya telefonda alakası yok yukarıda saatin yanında algılıyor aşağıdaki kilit açma fonksiyonunu :(

Güncellemesinide ben yaptığım için olay bana patladı, bu dokunmatiğin farklı yerlerde algılamasını nasıl çözeriz bir ekran fix programı felan varmıdır nette araştırdım bulamadım, forumda bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen, Yüklediğim Rom Orjinal Offical bir güncelleme.. Hariçten birinin yaptığı bir rom değil yani, Ayrıca eski yine Offical bir güncelleme daha buldum onuda yükledim nafile ekran farklı yerlere dokunuyor ve ekranın altındaki home, geri tuşlarıda çalışmıyor durum bu :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...