Jump to content

Win10 1511 10586.112 | X64 | 6 In 1 | Şubat 2016

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

NrybJk.png

Windows 10 1511 10586.112 x64 | 6 Sürüm | 18 Şubat 2016

18 ŞUBAT 2016 itibari ile Günceldir. UEFi desteği VARDIR.

.Net Framework 3.5 aktiftir. ESD sıkıştırma Yapılmamıştır.

USB ya da DVD den kurabilirsiniz. Aktivasyon Eklenmemiştir.

RAR MD-5: 181050168E438B9ED4F035A2C66F6E36

RAR PASS:MoTuN

TEK LiNK

Kurulum Görüntüleri:

Roa6Ro.png

NrybJk.png

Yr15RD.png

D4Lkqy.png

jVEYRg.png

Güzel sistem olmuş Eline sağlık  Bir sorum olacaktı. Windows 10 deneyimim fazla yok. Hatta hiç yok. bu sondaki bu rakam yükseldikçe sistemde herhangibir değişme oluyor mu? normal bi windows güncellemesi gibi birşey mi bu yani..  1 hafta önce "104" olanı indirmiştim. Daha kuramadan "112" çıkmış :)

"Win10 1511 10586.112"

• Editor

Güzel sistem olmuş Eline sağlık  Bir sorum olacaktı. Windows 10 deneyimim fazla yok. Hatta hiç yok. bu sondaki bu rakam yükseldikçe sistemde herhangibir değişme oluyor mu? normal bi windows güncellemesi gibi birşey mi bu yani..  1 hafta önce "104" olanı indirmiştim. Daha kuramadan "112" çıkmış :)

"Win10 1511 10586.112"

her ay hatta ayda bir kaç defa " şu açığımızı kapattık, şu hatayı alanlar için düzeltme ekidir, falanca özelliğini değiştirdik v.s v.s. " çıkarıyorlar bu güncellemeleri. biz de ekleyip upload ediyoruz. her çıkardıkları güncelleme için bir ton makale de yayınlıyorlar (google a kbXXXXXXX şeklinde yazın göreceksiniz)

ben inanmıyorum açık falan kapattıklarına, düzeltme ekleri evet işe yarıyor çoğunlukla ama tarayıcı için çıkardıkları güncellemeler dışında gerisi boş bence :)

manuel olarak denetleyip güncellemeniz bu isoyu indirmenizden daha kolay olur. bunu yapmamın sebebi daha önce kurmayanlar varsa denemek isteyebilirler diyedir. kimiside eşe dosta format atmakta ve hazır günceli olan bir sistemle format atmanın mantıklı olduğu düşüncesinde olabilirler. işte bu sebeplerle hazırladım hepsi bu  :hi:

• 2 hafta sonra ...

motun paşam eline saglık win7 den win 10 a geçecem lakin biraz bilgi lazım.

ben daha önce bu bilgisayarımda windows 10 yükseltmesi yaptım. biraz agır gibi geldi bende yeniden formatlayıp windows 7 yaptım. şimdi senin bu windows 10 unu indirdim. anakarta daha önceki windows 10 ürün key yüklenmiş varsayarak format atacam. bir problemle karşılaşırmıyım. yani key yada ürün etkinleştirmede sorun yaşarmıyım? forumlarda daha önce yükseltme yapanlar için ana karta win 10 ürün bilgisi yüklenmiştir yeniden temiz kurulum yapınca otomatik aktive olur diyorlar??? ne diyorsun bir temiz windows 10 çekeyimmi makineye?

• Editor

motun paşam eline saglık win7 den win 10 a geçecem lakin biraz bilgi lazım.
ben daha önce bu bilgisayarımda windows 10 yükseltmesi yaptım. biraz agır gibi geldi bende yeniden formatlayıp windows 7 yaptım. şimdi senin bu windows 10 unu indirdim. anakarta daha önceki windows 10 ürün key yüklenmiş varsayarak format atacam. bir problemle karşılaşırmıyım. yani key yada ürün etkinleştirmede sorun yaşarmıyım? forumlarda daha önce yükseltme yapanlar için ana karta win 10 ürün bilgisi yüklenmiştir yeniden temiz kurulum yapınca otomatik aktive olur diyorlar??? ne diyorsun bir temiz windows 10 çekeyimmi makineye?

hocam bende windpws 8.1 pro kuruluydu ve ben windows 10 pro (VL değil) ile yükseltme yapmıştım. daha sonra sıfırdan format attım, diski falan silip yeniden parçalara böldüm yani :) ve kurulum sonunda internete bağlandığımda kendisi aktifleşmişti. ve bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. windows 7 için ne söylesem yalan olur. ama aynı sürüm ile format atarsanız bence aktifleştirme sıkıntısı olmaz diye düşünmekteyim :)

• Editor

hocam aktive eklenmemistir demissin ya o nedir aktivasyonmu yapmamiz gerekiyor yani windows a

evet, ya kms ile ya da bir üstteki iletide olduğu gibi. forumda windows aktivasyonu ile ilgili (kms, telefon skype) konular var göz atın.

hocam bende windpws 8.1 pro kuruluydu ve ben windows 10 pro (VL değil) ile yükseltme yapmıştım. daha sonra sıfırdan format attım, diski falan silip yeniden parçalara böldüm yani :) ve kurulum sonunda internete bağlandığımda kendisi aktifleşmişti. ve bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. windows 7 için ne söylesem yalan olur. ama aynı sürüm ile format atarsanız bence aktifleştirme sıkıntısı olmaz diye düşünmekteyim :)

sagol akşama atıyoum temiz bir format  :)

• Editor

hocam simdi indirdim de rar acmiyo dosyayi hangi programla acmam gerekir

rar dosyasının md-5 değeri tutuyor mu bakın tutmuyorsa silip yeniden indirmeniz gerekebilir.
winrar kullanın. rar şifresi konuda yazıyor:MoTuN Edited by MoTuN