Jump to content

Iphone Nereden Alınmalı ?

juvanpix
 Share

Recommended Posts

Vatan ucuza hepsinden ama ucuz malın sorunu çok olur. Garanti destek bakımından operatörler daha iyi destek veriyor diye duydum

Ucuz malın sorunu çok olmaz her duyduğunuza inanmayın  operatörler kazıklıyorlar Iphone resmi garantili olan ucuz biyerden alabilirsin.

iphone apple garantili alacaksan buradan al hem ucuz hem hesaplı ayrıca apple garantili ve kapıda ödeme seçenekleride var :

http://www.metrovizyon.com/apple-iphone-6s-16-gb-gold-apple-turkiye-garantili.html

http://www.metrovizyon.com/?subcats=Y&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&cid=0&q=iphone+5s&dispatch=products.search

yada

http://www.metrovizyon.com/iphone-5s-16gb-beyaz-distributor-garantilidir.html

site tamamiyle bana ait olup bir sıkıntı yaşamıyacagına garanti veririm saygılar....

Paralel ithalat harici bütün ürünler, Apple resmi garantisi altında. 

Telefonu açtığında zaten Apple ABD ile etkinleştirme yapıyor cihaz ve Apple resmi sitesinden garanti durumuna bakabiliyorsun ve Apple Store larda garantisi geçerli oluyor.

Bence kapanabilen bir notebook al iphonedan önce   :trollface:

haklısın dostum. :D bu yüzden notebooku satıorum zaten bu gidişle bozulacak.

Paralel ithalat harici bütün ürünler, Apple resmi garantisi altında. 

Telefonu açtığında zaten Apple ABD ile etkinleştirme yapıyor cihaz ve Apple resmi sitesinden garanti durumuna bakabiliyorsun ve Apple Store larda garantisi geçerli oluyor.

teknosa vatan gibi yerler telefonu ithal ediyorlar ve kendi malı oluyor. sorun çıkarsa uğraştırıyorlar. tamam garantileri var ama oparörler gibi olmuyo sanırım. bundan önce vatandan ıphone almıştım sorun çıktı uğraştırdı

bir de peşim para olarak konuşuyorum. ıphone 6s diyelim vatan computer da 2800 kadar düştü. turkcell, vodafone, avea gibi yerlerde 3100 tl neden böyle??

haklısın dostum. :D bu yüzden notebooku satıorum zaten bu gidişle bozulacak.

teknosa vatan gibi yerler telefonu ithal ediyorlar ve kendi malı oluyor. sorun çıkarsa uğraştırıyorlar. tamam garantileri var ama oparörler gibi olmuyo sanırım. bundan önce vatandan ıphone almıştım sorun çıktı uğraştırdı

bir de peşim para olarak konuşuyorum. ıphone 6s diyelim vatan computer da 2800 kadar düştü. turkcell, vodafone, avea gibi yerlerde 3100 tl neden böyle??

öyle sacma işmi olur ithal ediyolar hepsi ithal ediyor ve büyük magazalarda satılan her ürün resmi garanti altındadır operatörlerde satılan telefonlarda türkiyede üretilmiyor ya :D onlarda ithal ve normal magazalara göre daha pahalıya geliyor tahminimce taahhütle alınca

öyle sacma işmi olur ithal ediyolar hepsi ithal ediyor ve büyük magazalarda satılan her ürün resmi garanti altındadır operatörlerde satılan telefonlarda türkiyede üretilmiyor ya :D onlarda ithal ve normal magazalara göre daha pahalıya geliyor tahminimce taahhütle alınca

ben peşin almayı diyorum. diyelim 6s mağazarlda daha düşük fiyatı ama öparatörlerde daha yüksek bunu anlamadım??