Jump to content

Windows Media Center Edition 2005

Recommended Posts

Windows serisi programlarla ugraşan büyük ustalar bir cok cd olusturdunuz (tncxp,tnc vista vb) ama media center ugrasma geregi duymadınız yada zaman olmadı sizden rica etsem windows media centeri xp nin icine entegre edip tek cd halinde yapabilirmisiniz TNCXP gibi eger zaman kalırda ilgilenebilirseniz sevinir SAYGILARIMI Sunarım...(Özellikle sk8er_boi usta dehşet programlar yapıyorsun seni örnek alıyorum ama biraz beceriksizim galiba yarıda sinirlenip bıralıyorum ama başarabilecegim galiba :( )

Media Center neymiş ya? Saçma bir arayüzden başka bir özelliği var mı?

Usta san öğretcek değilim media center ın ne oldugunu gerekli özellikleri varki adamlar cıkarmıs herkesin bakış acısı farklıdır saygı duymak lazım

Usta san öğretcek değilim media center ın ne oldugunu gerekli özellikleri varki adamlar cıkarmıs herkesin bakış acısı farklıdır saygı duymak lazım

Media center windows kurulduktan sonra ekstradan birkaç programın ve arayüzün kurulmasından oluşan bir işletim sistemidir. TnCXP yi düşünün, ilk cd de işletim sistemini kuruyor, ikinci cd de WPI ekranında ise kurulmasını istediğiniz programları kuruyor, media center edition da ise ikinci cd de media center yazılımı için gerekli olan programları kuruyor. Geçen sene xp to media center diye bir cd indirmiştim, rar şifresi dolayısıyla deneme fırsatım olmamıştı.Yani xp cd sine eklenecek bir wpi ile media center edition a sahip bir bilgisayarınız oluyor.Bunu siz de yapabilirsiniz. ( WPI içine media center için gerekli olan yazılımları eklerseniz istediğiniz olur )

Bilginize.

Gerekli özellikleri kullanıcıların gözünü boyamak. Ben uğraşmak istemem bununla. Özür dilerim.

Önemli değil usta yazıları okuyup yorum yapmanda yeterli

Media center windows kurulduktan sonra ekstradan birkaç programın ve arayüzün kurulmasından oluşan bir işletim sistemidir. TnCXP yi düşünün, ilk cd de işletim sistemini kuruyor, ikinci cd de WPI ekranında ise kurulmasını istediğiniz programları kuruyor, media center edition da ise ikinci cd de media center yazılımı için gerekli olan programları kuruyor. Geçen sene xp to media center diye bir cd indirmiştim, rar şifresi dolayısıyla deneme fırsatım olmamıştı.Yani xp cd sine eklenecek bir wpi ile media center edition a sahip bir bilgisayarınız oluyor.Bunu siz de yapabilirsiniz. ( WPI içine media center için gerekli olan yazılımları eklerseniz istediğiniz olur )

Bilginize.

Yorumun icin tesekkur ederim deneyecegiz yavas yavas yapmaya calısacagız

• 1 yıl yıl...
Gerekli özellikleri kullanıcıların gözünü boyamak. Ben uğraşmak istemem bununla. Özür dilerim.

ya benim bi klawye war calışması için media center i yüklemek gerekiyor bunun için arıyorum yardımcı olursanız sewinirim

ben xp media center kulkanıyorum 5 yıldır baya mennunum t.v kartıma onla kulanıyorum kayıt yapıyor

süper bana göre

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...