Jump to content

700-800 Tl Arası Telefon

bloodystreet
 Share

Recommended Posts

bu gün vatan ve süper marketlere gittim. kimi asusda sorun yok diyor kimi asus ve sony den bir sürü şikayet geldi satmıyorum diyor. dükkanıda samsung dolu. :) herkes durumuna göre uyduruyormu bilemiyorum. bu arada sony z5 c favorimde elime alıp kurcalayınca soğudum yav. artık ufak ekran kesmiyor beni galiba.. benim xperia L den sözde büyük ekranı ama sanki daha küçük gibi geldi bana.

ama açıkça söyliyim aklım gittikçe asus zenfone 2 ye kayıyor.

Zenfone 2 4 gb olan versiyonu gerçekten çok iyi hiç bir şekilde yavaşlama ya da programın geç açılması gibi birşey olmuyor. Seri ve hızlı çalışıyor

ses konusu nasıl kardeş? konuşma sesi kısık karşı tarafa gitmiyor v.s. şikayetler okudumda.. müzik seside öyle imiş.. hatta sesi açmanın yolu gösterilmiş..?

ben 2 telefona düştüm ya xperia z2 ceya asus zenfone 2. asus znfonew e2 de radyo yokmu? sitelerde yok diyorda. ben var gibi hatırlıyorum.

ses konusu nasıl kardeş? konuşma sesi kısık karşı tarafa gitmiyor v.s. şikayetler okudumda.. müzik seside öyle imiş.. hatta sesi açmanın yolu gösterilmiş..?

ben 2 telefona düştüm ya xperia z2 ceya asus zenfone 2. asus znfonew e2 de radyo yokmu? sitelerde yok diyorda. ben var gibi hatırlıyorum.

teknoloji işi şans işidir zefone 2 de resmi olarak yüklü gelmiyor ama sistem dosyalarının içinde apk si var kendin kurabiliyorsun ses konusunda mükemmel asus o kısıkmıs felan hikaye yani tamamen sans işi 

arkadaşın konuyu bozmayalım ama  asus zenfone 2 32 gb lık mı xperia z2 mi? kafaya nihayet koydum ikisinden birini alıcam. z5c ye falan baktım bu gün büyük şehirde yok ya artık biraz büyük telefon almalıyım. tek elle kullanım kolay derken çocuk oyuncağı gibi kalıyor zor yazı yazıyorsun. yalnız sony lerin görüşme sesine hayranım. yani kişi yanında konuşsa o kadar net ve güçlü ses olmaz.

Edited by abdulhey_

arkadaşın konuyu bozmayalım ama  asus zenfone 2 32 gb lık mı xperia z2 mi? kafaya nihayet koydum ikisinden birini alıcam. z5c ye falan baktım bu gün büyük şehirde yok ya artık biraz büyük telefon almalıyım. tek elle kullanım kolay derken çocuk oyuncağı gibi kalıyor zor yazı yazıyorsun. yalnız sony lerin görüşme sesine hayranım. yani kişi yanında konuşsa o kadar net ve güçlü ses olmaz.

tercih meselesi asus sektöre yeni girdi haliyle hataları olacaktır ama sony yıllardır sektörde 2 cihazında bir birine üstünlükleri elbet vardır ama asus yerine lg yede yönelebilirsiniz güzel telefon yapıyolar

tercih meselesi asus sektöre yeni girdi haliyle hataları olacaktır ama sony yıllardır sektörde 2 cihazında bir birine üstünlükleri elbet vardır ama asus yerine lg yede yönelebilirsiniz güzel telefon yapıyolar

lg h4 mü? 5.5" ekranda büyük.

Asus Zenfone 5 kullanıyorum kesinlikle önermem sağlam kasası var menülerinde takılma olmaz evet ama intel işlemci kullanımının olumsuzlugu görürsün Asus telefon sektöründe yeni oldugu için bir yazılmını yaparken birini yapıyor diğerini bozuyor oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin ayrıca agır ve kaba bir cihazdır.