Jump to content

Tomtom icin sadece turkiye haritası elinde olan var mı?

Recommended Posts

arkadaslar baslıktada belırttım gibi bana sadece turkiye haritası lasım cok aradım ama bulamadım bulduklarım pda'ama uymadı acıl olursa sevinirim aksam yola cıkıcam sımdıden tsk

Yola Çıkmadıysan Al bu sana yardımcı olur gerçekten çok büyük ve net bir Türkiye Fiziki Haritası.. İşine yarıyacağına eminm. :D

Please register to see this content.

Resim Büyük Jpeg halinde ortalama 1.5 MB biraz beklersin..

Adam GPS haritası arıyor bilmem farkındamısınız, yani ne kadar harita varsa adama vermişsiniz, nokia N serisi için GPS haritalarını ücretsiz sunmaya başlamıştı ilgini çekerse bulup buraya konuyu eklerim, nokia istanbul ve ankara için çok detaylı haritalar geliştirmiş.

Adam GPS haritası arıyor bilmem farkındamısınız, yani ne kadar harita varsa adama vermişsiniz, nokia N serisi için GPS haritalarını ücretsiz sunmaya başlamıştı ilgini çekerse bulup buraya konuyu eklerim, nokia istanbul ve ankara için çok detaylı haritalar geliştirmiş.

Ah ne istediğini bir düzgün açıklasaa.. Ne olur değilmi. Çokmu zor biraz açıklama yapsa. Sence zormu.?

paylaşımı karşılıksız yapmak lazım bişiler beklemek için değil sen insanlığını yapmışsın yapan yapar yapmayan yapmaz

Ben zaten karşılık beklemiyorum beklemem de sonucta burası paylaşım formu değilmi. :D Sadece açtıgı konunun biraz takibini yapması açısından demiştim yanlıs anlasılmasın. + Lütfen biraz daha nazik olalım rest çeker gibi yapan yapar yapmayan yapmaz gibi değil.

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Ah ne istediğini bir düzgün açıklasaa.. Ne olur değilmi. Çokmu zor biraz açıklama yapsa. Sence zormu.?

Arkadaşım adam zaten ne istediğini açıkça yazmış, tom tom için türkiye haritası arıyorum demiş, tom tom dünyaca ünlü bir gps programıdır, bir noktadan diğer noktaya yön bulmak için kullanılır, şimdi siz bir paylaşımda bulunuyorsunuz çok güzel ama ne paylaştığınızı biz anlasak ne güzel olur değil mi? paylaşırken insanlar ne paylaştığını yada karşıdakinin ne istediğini bilerek paylaşsa asıl sence bu zor mu? birde altına iki tane post atmışssın sonuç yine eksi, birde bana gereksiz post attırdın sonuç yine eksi, konu konuluğundan saptı konu istek sanki tartışma meydanı oldu o ordan bir türkiye haritası çıkarıyor bu burdan buna cevap yazıyor adamın istediği ise basit bir gps haritası birinde belki vardır diyor sen hem adamın ne istediğini bilmiyorsun üstüne yardım etmeye kalkıyorsun üstüne cevap yazıyoruz bizede laf yetiştirip zeytinyağ gibi üste çıkıyorsun pes doğrusu, kusura bakma ama bu böyle bence durup benimle tartışma elinde tom tomun türkiye haritası olan biri varsa upload eder, yada nokianın kendi gps sistemini deneyebilirsiniz kalkıp boy boy harita vermenin altına bir sürü gereksiz post atmanında gereği yok, 3250nin symbian olup olmadığını bilmiyorum symbian makinaların hemen hemen hepsinde gps çalışıyor araştırabilirsiniz. hepinze kolay gelsin umarım basit olan şeyleri bundan sonra zor olmadan kolay anlarsın umarım bu sence çok zor değildir??? :D

Arkadaşım adam zaten ne istediğini açıkça yazmış, tom tom için türkiye haritası arıyorum demiş, tom tom dünyaca ünlü bir gps programıdır, bir noktadan diğer noktaya yön bulmak için kullanılır, şimdi siz bir paylaşımda bulunuyorsunuz çok güzel ama ne paylaştığınızı biz anlasak ne güzel olur değil mi? paylaşırken insanlar ne paylaştığını yada karşıdakinin ne istediğini bilerek paylaşsa asıl sence bu zor mu? birde altına iki tane post atmışssın sonuç yine eksi, birde bana gereksiz post attırdın sonuç yine eksi, konu konuluğundan saptı konu istek sanki tartışma meydanı oldu o ordan bir türkiye haritası çıkarıyor bu burdan buna cevap yazıyor adamın istediği ise basit bir gps haritası birinde belki vardır diyor sen hem adamın ne istediğini bilmiyorsun üstüne yardım etmeye kalkıyorsun üstüne cevap yazıyoruz bizede laf yetiştirip zeytinyağ gibi üste çıkıyorsun pes doğrusu, kusura bakma ama bu böyle bence durup benimle tartışma elinde tom tomun türkiye haritası olan biri varsa upload eder, yada nokianın kendi gps sistemini deneyebilirsiniz kalkıp boy boy harita vermenin altına bir sürü gereksiz post atmanında gereği yok, 3250nin symbian olup olmadığını bilmiyorum symbian makinaların hemen hemen hepsinde gps çalışıyor araştırabilirsiniz. hepinze kolay gelsin umarım basit olan şeyleri bundan sonra zor olmadan kolay anlarsın umarum sence çok zor değildir??? :D

peki efendim ÖZÜR DİLERİM. post yazmıcam bir daha boy boy 1 tane yazcam yeter.

buyur arkadaş linklerde biraz reklam var ama ben karışmam yani

CALISAN TELEFONLAR

Nokia 3250-Nokia 5500-E60-E61-E70-N71-N72-N73-N80-N91-N92-N93-N93i

N93i de denenmiştir arkadaşlar ve çalışıyor ama tam çalışması için gps mause satın almanız lazım o olmadan program tam çalışmaz

LiNKLER:(linkler biraz reklam kokuyor ama indirip tekrar upload edemicem malum kota)

rar şifresi:-----------

Sadece haritalar için;

not 1: yukarıdaki linkler de programın kendisi falan var indirmek istiyorsanız boş bölümleri doldurmak için bana pm le ulaşın

not 2: eğer ikinci linkleri indirecekseniz indirdikten sonra rar şifresi isterse yine bana pmle ulaşın (ama istemeyecektir)

evet indirom simdi kardes saol bu 2 ci partı baska bi upload sıtesine koysan daha gusel olur kardes hersey icin saol

ben sana msn mi veriim oardan yardımcı olurmusun baana kardes expert_team7 @ h o t m a i l .c o m

msn üzerinden yarım yapmıorum liste zaten kalabalık iyice kalabalıklaşıo 2. partı başka bi yere şimdilik upload edemem anca gece 12den sonra olabilir.Ama sende bi kabloyu çekip takarsan beklemek zorunda kalmazsın rapid için.Ben bu gps mps işleriyle fazla ilgili değilim sadece üstteki rezilliğimi düzeltmek için araştırdım buldum ama symbian telefonlara oluyosa kendime de indirip denicem

Yola Çıkmadıysan Al bu sana yardımcı olur gerçekten çok büyük ve net bir Türkiye Fiziki Haritası.. İşine yarıyacağına eminm. :blink:

Resim Büyük Jpeg halinde ortalama 1.5 MB biraz beklersin..

ok

Ya napacaksınız tomtomu igo varken. ben destinatörüde denedim tomtomuda denedim igo gibisi yok. isteyen olursa link verebilirim.

karedes igoda tum turkıye var mı dogu karadeniz bolgesi filan ? eger varsa link verirmisin dogu karadeniz haritası ıle cok makbule gecer bide bende pocket pc var onda calısır mı?

karedes igoda tum turkıye var mı dogu karadeniz bolgesi filan ? eger varsa link verirmisin dogu karadeniz haritası ıle cok makbule gecer bide bende pocket pc var onda calısır mı?

verdigim haritalar denenmistir...

arkadaslar bundada icn (ilgi cekici nokta) ler var radarlar dahil

eastern europa sila yolu icin bunu oneririm

ana yollar ve caddeler

yeni link alttaki 15 partin biraz daha yeni versiyonu

alternatif link diyebiliriz

bu linklerde western end central europa + istanbul ve ankara sokaksokak detaylandirilmis sekilde mevcut bu ustteki linkler alintidir rapidshare.de de link nezamana kadar saglam kalir bilmiyorum ama bende hepsi var partlari birlestirilmis hali isteyene yardimci olmaya calisirim

bununlada hastayi iyi edebilirsiniz...:-) kendimce aciklamaya calistim

not :alıntıdır

• 10 ay sonra...

GPS NAVIGASYON CIHAZI TURKIYE HARITASI 81 IL ILCE VE AVRUPA ARTI RADAR BLUTUT RESIM YUKLEME MUZIK YUKLEME DINLEME TELEFNLA DIREK GORUSME MUZIK YUKLEDIKTEN SONRA ARABANIN HOPRLERINDEN DINLEME HERSEY VAR ISTEYENE ALABILIRIM DENEME YAPABILIRIM BEN ALDIM MSN EKLEYIN ORDAN GOSTEREYIM SIZE BEN FRANSADA YASIYORUM VALLAHI SUPER BISE IKI AY ARADIM VE BULDUM BUYRUN BIR KERE ALIN HIC SUNU YUKLE BUNU YUKLE DERDI YOK HEPSI VAR :D:D BENCE ACELE EDIN BITEBILIR

polat_513[Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.cmb]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/b].com msn ekleyin ordan gosterim size polat_513......com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...