Jump to content

Katılımsız Cd de "lsass.exe" Hatası

Recommended Posts

Ağustos 2007ye kadar güncellemelerin içinde mevcut olduğu bir katılımsız Xp projem var. Kişisel kullanımım için. Herşey süper gidiyor ve 350 lik imageyi nlite ile bitiriyorum fakat kurmaya başladığımda mavi ekranda dosya kopyaladıktan sonra ki ilk açılışta; grafik ekrana girerken lsass.exe ile ilgili hata veriyor ve resetliyor. Tahminim bütün o güncellemelerle ilgili birtanesinde bir uyumsuzluk var. Sizce nedir sorun...

Saygılar...

winntbbu.dll veya diğer grafik dosyaları ile oynadınız mı?

Hayır xp nin orjinalitesine nerdeyse hiç dokunmadım. Sadece birkaç kullanılmayan bileşen ve driveri iptal ettim ve güncellemeleri entegre ettim. Ayriyeten driver ekleme veya herhangi bir dosyayı editleme olayına girmedim. Söylediğiniz dosyanın sağlamını image içine eskisinin yerine atsam sonuş alabilirmiyim...

Please register to see this content.

• 2 years yıl...

bu aynı sorun bendede var ama indiridğim update lerden kaynaklaniyor seker_boi abi şu verdiğin link bozuk dior başka link varmi yeni güncelleme olarka ben windowsupldatedownloader.com indirim ondan sonra sorun çıktı eylül ayının sağla m güncellemesi varmi ie8 yerine ie7 olcak ama

Ya bu tarih eser konuları canlandırmak mı senin işn gücün? NR_update pack i internette arayıpta bulamayan var mı?

:D

yapma be abi şimdi sitede araştırma yapmasan olmi yapioyrum aynı konuda yardım istiyroum yine olmi :S

Varmi Elinizde Sİtesi ben yaziom ama bişi çıkmıyor :S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...