Jump to content

1500 Liraya Kadar Ceptelefonu Tavsiyesi?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Yani zevk meselesidir yorum yapmak düşmez belki ama... bi insan telefonda niye radyo dinler yaa  :unknw:

Bildiğimiz pintirikli müşteri tipi :) Çok bilgeli arkadaş 3 aydır kaçıncı konu Başka ürün alacak  :)

Konuyu saptırdık gerçi ama :D telefon alacaklara tavsiyem çok fazla kurcalamayın... max 1 saat içinde bakın karar verin... ben ilk defa akıllı alacağım, bari fiyatı ucuz ama işe yarayacak bişey alayım diye 3 ay discovery, 3 ayda zenfone 5'i takip ettim, girmedik forum, izlemedik video bırakmadım... sonra bi akşam 1 saat huawei g7 incelemesi izledim, sabah gittim aldım :D hepsinin illaki birbirine göre artı ve eksileri var... tüm istediklerini bir arada bulmazsın zaten...

Konuyu saptırdık gerçi ama :D telefon alacaklara tavsiyem çok fazla kurcalamayın... max 1 saat içinde bakın karar verin... ben ilk defa akıllı alacağım, bari fiyatı ucuz ama işe yarayacak bişey alayım diye 3 ay discovery, 3 ayda zenfone 5'i takip ettim, girmedik forum, izlemedik video bırakmadım... sonra bi akşam 1 saat huawei g7 incelemesi izledim, sabah gittim aldım :D hepsinin illaki birbirine göre artı ve eksileri var... tüm istediklerini bir arada bulmazsın zaten...

Doğru seçim fazla kurcalayıp büyük beklentiler içine girip hüsranla karşılaşmamışsın :)

lg g4 kilitli kısımda duruyordu bir teknoloji shopta açtırdım. fakat telefonun şarjı yoktu. nedense diğer telefonların şarj uçları ile dolmuyordu. gitti özel bir yere taktı çalışan biraz doldu bu seferde sim kart istiyor abi dedi bi inceleyemedim. arka kapak çıkıyormuş he? bende esas deri sanıyordum :) meğerse plastik üzerine deri deseni basılmış. ama daha iyi kapağın açılabiliyor olması.

gerçi şarj internete ne kadar dayanıyor bilmiyorum. eleman 3000 mah lık pil var dedi salladımı onu da bilmiyorum. yalnız biraz büyük boyut olarak. 5.5" mi?

radyo iyi olmazmı? kişiye göre değişir. köye giderim arada bağda bahçede iyi olur haber falan dinlerim. evet biraz titizlik var bende doğru. ama genelde de hastalık değil faydasını görüyorum. mükemmeliyetçiliğe kaçıyor daha çok. ama harbiden yorucu.

birde pili bir hafta giden yeni nesil telefonlar geliyormuş. onun arefesinde insan kararsız kalıyor doğal olarak.