Jump to content

açışta xp yi güvenli kipte nasıl başlatırım

pars

Recommended Posts

arkadaşlar bende xp ve vista kurulu boot ekranı geliyor e oradan işletim sistemini seçip çalıştıra biliyorum ama xp yi güvenli kipte nasıl calıştıracam vista kurulu olmadan F10 basınca secenekler geliyor oradan güvenli kibi sece biliyordum ama vistayıda kurunca F10 işlemiyor blgileriniz için şimdiden teşekkürler

xp yi seçtikten sonra pc açılırken ctrl tuşuna basılı tutabilirsin.

malesef olmadı yine direk xp yi açtı

F8 diyen arkadaşım F8 benim anakartta , açılışta bilgisayarın cdrom dan hdd den yada flopy den açıp açmayacagımı belirleyen alanı ekrana getiriyor.

Açılışta F8 ile güvenli kipi seçince işletim sistemi sorması gerekiyor. Oradan xp'yi seçeceksin.

abicim ben açılışta f8 basınca flopy denmi cdromdan mı ve harddisktenmi acacamı soran ekran geliyor yani güvenli kip secenegi olan ekran bende f10 basınca geliyordu ama vista kurulunca bu f10 da işe yaramıyor

abicim ben açılışta f8 basınca flopy denmi cdromdan mı ve harddisktenmi acacamı soran ekran geliyor yani güvenli kip secenegi olan ekran bende f10 basınca geliyordu ama vista kurulunca bu f10 da işe yaramıyor

F8 ile açılış seçeneklerine girip oradan güvenli kip seçebilirsin... F10 sürücü seçmek için (başlangıçta)

F8 ile açılış seçeneklerine girip oradan güvenli kip seçebilirsin... F10 sürücü seçmek için (başlangıçta)

anlatamıyom galiba f8 bende fARKLI İŞLEV yapıyor f10 ise güvenli kipte acmamı sağlıyordu ama vistayı kurunca şimdi çalışmıyor

Anakartın ve bios modelin nedir. Bu iş vista yada XP ile alakalı değil bildiğim kadarı ile.

msı 7211

VIA® P4M800 Pro Çipset

- P4 FSB 1066/800MHz

- DDR SDRAM DDR 533/400MHz

- 32-bit AGP (66MHz) 8x/4x

- V-Link

Daha önceki windows sürümü dediği şey windows xp işte. Açılış seçenekleri için birşeye basın yazmıyor mu orada?

xp odunu biliyorum sorun xp de güvenli kibe girememem

ama sorunu şu şekilde çözdüm gibi boot ekranı gelince resete basıyorum tekrar boot ekranı gelince xp yi seciyorum bu sefer güvenli kip secenegini veriyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...