Jump to content

Msn Kullananlara Önemli Uyarı WebCam Hack

Recommended Posts

ya o degilde gecenlerde beni biri beni eklemişti...Yabancı adresti tam olarak hatırlamıyorum..Kabul ettim bir iki saat sonra msn yi Kapatmak zorunda Kaldım..Daha da o Adresi acamadım..

Kişiyi listeme eklememle nasıl adres calindi ona şaşıyorum halen:S:S

Please register to see this content.
i yazınca girince streaming in içine dosya gömmekmiş filan bunlar alakasız şeyler hurafe şeyler , kaçınızın bilgisayarında modemden port yönlendirmesi varki , makinenize http yazarak bağlanılsın hadi bunlar gerçek oldu (olmazda) oldu diyelim gel pcmin başında otur msn im açıkken al şifremi diyorum =) gereksiz heyecan yapmayın

• 7 ay sonra...

Arkadaşlar profosyonel falan deılım ama mantıklı dusunurseniz... Youtube vs. Yerlerde film izlediğinizde temp den o videoyu alıp izleye biliyorsunuz yani download yapmanıza gerek kalmıyor. Buda demek oluyorkı gırdıgınız sıtelerın fotosu exesı vsvsvs. Herşeyi bilgisayarınıza kayıt alıtna alınıyor ve sonuç olarak webcam hack kesınlıkle doğrudur. Benım başıma bıldıgım halde bu geldi göz göre göre 200 ' den fazla code gitti açıkcası baya bi zarar ettim. Yanlız bilgisayarınızı kassada en iyi antivirüs norton..! Bu izin vermiyor çünlü msdos korumalı bi program. zaden bu yuzden kasıyor tıkladıgınız lınkden tutun ızledıgınız videodan tutun herşeyi engelleye bılıyor orjınalını almakdan kaçınmayın.. Norton kullanıyorum ne turkojan ne prorat nede vs. ozellıkle tıkladıgım halde hıcbısey olmadı. Kolay gelsin.

Arkadaşlar profosyonel falan deılım ama mantıklı dusunurseniz... Youtube vs. Yerlerde film izlediğinizde temp den o videoyu alıp izleye biliyorsunuz yani download yapmanıza gerek kalmıyor. Buda demek oluyorkı gırdıgınız sıtelerın fotosu exesı vsvsvs. Herşeyi bilgisayarınıza kayıt alıtna alınıyor ve sonuç olarak webcam hack kesınlıkle doğrudur. Benım başıma bıldıgım halde bu geldi göz göre göre 200 ' den fazla code gitti açıkcası baya bi zarar ettim. Yanlız bilgisayarınızı kassada en iyi antivirüs norton..! Bu izin vermiyor çünlü msdos korumalı bi program. zaden bu yuzden kasıyor tıkladıgınız lınkden tutun ızledıgınız videodan tutun herşeyi engelleye bılıyor orjınalını almakdan kaçınmayın.. Norton kullanıyorum ne turkojan ne prorat nede vs. ozellıkle tıkladıgım halde hıcbısey olmadı. Kolay gelsin.

en son blackman12 bu işlere başlıcam demiş oda taaaa mayısda..şimdiki tariha bakarsan bankaları sömürüyor olması lazım nerden bulup çıkardın bu konuyu helal olsun :rolleyes2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...