Jump to content

Toplama Pc öneri

Share

Recommended Posts

1 saat önce, bukibuks33 yazdı:

bu da biraz  daha ultrası

Please register to see this content.

Üstad çok teşekkür ederim acaba bu toplama pc yi hangi siteden yaptın paylaşabilirmisin

Bir saat önce, 304smailVar yazdı:

hocam adam 5000 tl diyor gtx 950 koymuşşun :D kardeş biraz bekle yeni ekran kartları çıksın o zaman topla bence

gtx 1070 alabilirsin

doğru söylüyorsun zaten yazın sonunda o kadar bütçem olacak o zamana kadar çıkar bu yeni nesil kartlar bekliyorum birkaç sistem yaptım ama bazı parçalar çok tereddüt yaratıyor i7 li filan olsun diyorum ama o zaman da bütçeyi zorluyor başka şeylerden kısmak zorunda kalıyorum acaba bu 1070 lerin fiyatı 1500tl yi geçermi ki

10 dakika önce, Sailors yazdı:

Üstad çok teşekkür ederim acaba bu toplama pc yi hangi siteden yaptın paylaşabilirmisin

doğru söylüyorsun zaten yazın sonunda o kadar bütçem olacak o zamana kadar çıkar bu yeni nesil kartlar bekliyorum birkaç sistem yaptım ama bazı parçalar çok tereddüt yaratıyor i7 li filan olsun diyorum ama o zaman da bütçeyi zorluyor başka şeylerden kısmak zorunda kalıyorum acaba bu 1070 lerin fiyatı 1500tl yi geçermi ki

vatan bilgisayarda şuan grx 970 bile 1500 hocam. Ama yeni ekran kartları çıkınca bunlar ucuzlar bütçenize göre o an tercih yaparsınız bence.

• Like 1

8 dakika önce, 304smailVar yazdı:

vatan bilgisayarda şuan grx 970 bile 1500 hocam. Ama yeni ekran kartları çıkınca bunlar ucuzlar bütçenize göre o an tercih yaparsınız bence.

üstad msı gtx970 gaming kart 1300 tl onu baz alarak dedim

Bir tane sorum olacak ssd lerde m2 arayüzü ve sata arayüzü var bu m2 ler yeni çıktı bu arayüzlerin arasında ne gibi farklar var

Edited by Sailors
ekleme

5 dakika önce, Sailors yazdı:

üstad msı gtx970 gaming kart 1300 tl onu baz alarak dedim

Bir tane sorum olacak ssd lerde m2 arayüzü ve sata arayüzü var bu m2 ler yeni çıktı bu arayüzlerin arasında ne gibi farklar var

hocam m2 ler daha hızlı ama normal masaüstü anakartlarında yeri varmı tam olarak bilmiyorum ama takılıyorsa ve çift kanalsa  2 tane takılıyorsun aynı modelden onu anakart birleştirip 240 ise 480 gb ve hızını da 2 katı yapıyor

7 saat önce, 304smailVar yazdı:

hocam adam 5000 tl diyor gtx 950 koymuşşun :D kardeş biraz bekle yeni ekran kartları çıksın o zaman topla bence

gtx 1070 alabilirsin

katılıyorum gtx 950 neymiş yaw. çok düşük profilli olmuş bu bütçe için. ben olsam gerekirse ssd almam ama bu seviye bir ekran kartı yerine gtx970 - r9 380x- r9 390 felan böle kartlara yönelirim.