Jump to content

Oyun Oynadığım Pc Ye Hangi W10 Kurmalıyım çok Fazla Olduğu Için?

serwer55
 Share

Recommended Posts

Sadece oyun için kullandığım pc me format atıp w10 kurmak istiyorum ama  bir sürü w10 seçeneği paylaşılmış hangisini kurmam gerektiğini bilmiyorum ? hangisinden iyi performans alırım acaba ? 

sistem özelliklerim 8 gm ram  ati hd 6970 ekran kartı  amd fx6100 işlemci ?

demek istediğim paylaşılan bir sürü oluşturulmuş windows 10 var hangisini tavsiye edersiniz oyunlarda sorun yaşamıyacağım 

17 dakika önce, RaZoRWounD yazdı:

Açıkcası ben orjinallikten yanayım pcnizde kurulu sistem win 7/win8/win8.1 hangisi varsa yasal ise microsoftun sitesinde yükseltin win 10'a :)

malesef orjinal değil  toplama kasa almıştım imkanım yettiğince freedos du kendim buradan bir arkadaşın 8.1 i kurmuştum ama son 2 gündür donmaya başladı ve w10 un  8 e göre daha iyi çalıştığını duydum ancak ben pc yi sadece oyun için kullanırım  onun dışındakileri laptopda hallediyorum zaten o yüzden  ne kurmalıyım bilemiyorum  w10 konusuna girdiğimiz de bir sürü  w10 paylaşılmış 

19 saat önce, casper0007 yazdı:

Once sıstemını windows 10 yukselt sonra wın 10 ltbs kur

demek istediğim pc orjinal değil ki yükseltiyim direk windows10 kurulum paylaşan arkadaşlardan indirip kuracağım fakat bir sürü olduğu için kullananların tavsiyelerine ihtiyacım var

9 dakika önce, serwer55 yazdı:

demek istediğim pc orjinal değil ki yükseltiyim direk windows10 kurulum paylaşan arkadaşlardan indirip kuracağım fakat bir sürü olduğu için kullananların tavsiyelerine ihtiyacım var

craklı olsun farketmezkı yukselt

• Editor

oyunlarda sıkıntı çıkarıyorsa niye ısrarla windows 10 kurmaya çalışıyorsun anlamış değilim. senin işini en doğru şekilde halletmeni sağlayacak sistem hangisi ise onu kur, eminim windows 10 harici sistemleri denemişsindir. en performanslı hangisi ise ona yönel işte.

misal; üzerinde en düzgün duran, en çok yakışan M (orta beden) ise L (geniş beden) giymenin ne anlamı var değil mi :)

• Like 1

Windows 10 da  doğru dürüst oyun oynayamazssın , Microsoft adilik yapmasa ve Direct x in en üst sürümünü windows 7 ye çaksaydı şu an hiçkimse windows 10 un yüzüne bile bakmazdı , Dokunmatik ekran için tasarlanmış işletim sistemi mi olur ? (Windows 10 dokunmatik ekranlı cihazlar içindir) Oyunların %80 i windows 10 ile uyumsuz , bence Windows 7 kullan 

Edited by w0rmy