Jump to content

Lumia Müzik çalar

canpolat11
 Share

Recommended Posts

evet arkadaşlar benim sorum bu whatsappdan gelen müzikleri otomatk i müzik çalara eklemiyor dosyalardana bulamadım whatsapda nasıl ekleyebilirim veya bulabilirim dosyaları yardımcı olursanız sevinrim normeld hafıza kartına attığım zaman otomatik buluyor şarkıları ama bunda bulmuyor

Gelen dosyanın formatını tanımıyordur belki. Microsoft platformunda var mı bilmiyorum ama telegram messenger a bir bak varsa onu yükle. Onunla istediğin şekilde dosya paylaşılabilir. Kurunca göreceksin ki whatsapp ın aynısı ve daha gelişmişi

2 saat önce, canpolat11 yazdı:

cevabınız için çok sağolun doğrudur ama whatsapı kullanıyor herkes konuştuğum kişiler whatsapp kullanıyor gerçi gönderirken mp3 gönderiyorum aam dosyayımı değiştiriyor bilmiyorum

Whatsappı sil demedim ki ben, ekstra olarak kurulabilir. Sadece medya gönderiminde kurulabilir. Whatsappta  müzik,video ve resimlerde kalite düşer veya tamamını gönderemesin zaten. Telegramda öyle bir durum yok. 

Şunu denemek lazım bide. Whatsappta word veya pdf gönderilebiliyor. Şarkının uzantısını doc veya pdf yapıp göndermeyi dene. Karşıdaki alan kişi tekrar uzantıyı değiştirip mp3 yapması gerekir. 

Yada diğer bir çözüm önerisi Whatsapp PLUS yüklemek. 

Edited by yasak_ask

2 saat önce, canpolat11 yazdı:

hmm orayada baktım içi boş ama ?

O dosyanın olması için klasörü veya içindeki bir öğeyi gizlemiş olman lazım, normal şartlarda kendi kendine oluşmaz yani. Ayrıca .nomedia dosyası gizlidir. Es dosya yöneticisinde gizli dosyaları göster seçeneği buluyor , bu yolla ulaşabilirsin,  diğer dosya yöneticilerini bilmiyorum. 

@yasak_ask ilgin için çok teşekkür ederim evet lumia telefona dosyalar diye program kurdum gizli öğleeri gösteriyormu bilmiyorum onnu dışında explorer bulmadım ücretli falan var bildiğiniz ücretsiz explorer varım lumiaalar için ?

Bir saat önce, canpolat11 yazdı:

@yasak_ask ilgin için çok teşekkür ederim evet lumia telefona dosyalar diye program kurdum gizli öğleeri gösteriyormu bilmiyorum onnu dışında explorer bulmadım ücretli falan var bildiğiniz ücretsiz explorer varım lumiaalar için ?

İos ve Microsoft mobile hiç bilmediğim sistemler malesef