Jump to content

Kızım Için Uygun Fiyatlı Tablet

MaDLoCK
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar kızım 5 yaşında ona uygun fiyatlı tablet almak istiyorum geçen sene pirhana marka tablet almıştım ve pişman olmuştum cihaz 8 gb hafızaya sahipti ama sistem hafızası diye bir bölüm vardı ve 700 küsür mb lık bir hafızası vardı yüklediğim oyunlar uygulamalar oraya yükleniyodu oda 3 4 oyun yükleyince doluyodu başka birşey yüklenmiyodu onun haricinde 4 küsür gb dahili bellek diye bir alan var oraya yüklenmiyodu bu sorunu yaşamayacağımız uygun fiyatlı tablet önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirım

çocuk kırdığında sağlık olsun diyebileceğin ve yazılım desteği bol olan ürünler bakman lazım en az 16 gb ve 4quad core işlemci olmalı

mesela everest şu anda yazılım desteği olarak iyi denilebilir

sitesine bi bak aklına yatandan bir tane beğenip al yavruya :)

daha sonrad root edip uygulamalarınızı sd kart kısmına yükleyebilirsiniz ;)

edit : yada everesti boşver bun al aynısının casperi var benin çocuklarda çok memnunuz

Spoiler

Please register to see this content.

Edited by vuri
yanlış olmuş

19 saat önce, MaDLoCK yazdı:

Merhaba arkadaşlar kızım 5 yaşında ona uygun fiyatlı tablet almak istiyorum geçen sene pirhana marka tablet almıştım ve pişman olmuştum cihaz 8 gb hafızaya sahipti ama sistem hafızası diye bir bölüm vardı ve 700 küsür mb lık bir hafızası vardı yüklediğim oyunlar uygulamalar oraya yükleniyodu oda 3 4 oyun yükleyince doluyodu başka birşey yüklenmiyodu onun haricinde 4 küsür gb dahili bellek diye bir alan var oraya yüklenmiyodu bu sorunu yaşamayacağımız uygun fiyatlı tablet önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirım

merhaba 5 yaşında olduğu için tavsiyem

kendi bilgisayarınızı arasıra yanında durmak şartıyla verebilirsiniz,

tablet sağlık açısından uygun olmayabilir. ( en başta gözlere sonra ruhsal vs. diye düşünüyorum )

4 saat önce, muhabbet1975 yazdı:

bu tab 3 ve 6 modeller uygun 

kırmadan kullanabileceğini bilsem alırdım ama fazla dayanmayacak geçen sene pirhana marka tabler aldım senesi dolmadan perte çıktı oyüzden uygun fiyatlı bişey bakıyorum hafıza sorunu yaşamayacağım bir tablet yinede önerileriniz için teşekkür ederim.

3 saat önce, vuri yazdı:

çocuk kırdığında sağlık olsun diyebileceğin ve yazılım desteği bol olan ürünler bakman lazım en az 16 gb ve 4quad core işlemci olmalı

mesela everest şu anda yazılım desteği olarak iyi denilebilir

sitesine bi bak aklına yatandan bir tane beğenip al yavruya :)

daha sonrad root edip uygulamalarınızı sd kart kısmına yükleyebilirsiniz ;)

edit : yada everesti boşver bun al aynısının casperi var benin çocuklarda çok memnunuz

Reveal hidden contents

Please register to see this content.

önerdiğin ürünün fiyatı samsung tabletle hemen hemen aynı samsungu tercih etmek daha mantıklı geliyo bu parayı verdikten sonra yinede öneriniz için teşekkür ederim.

Bir saat önce, yineben yazdı:

merhaba 5 yaşında olduğu için tavsiyem

kendi bilgisayarınızı arasıra yanında durmak şartıyla verebilirsiniz,

tablet sağlık açısından uygun olmayabilir. ( en başta gözlere sonra ruhsal vs. diye düşünüyorum )

keşke dediğiniz gibi olsa ama arkadaşlarında görüp istiyor üstelik bilgisayarı nasıl kullanıcak klawye maus kullanmasını bilmiyorki tablet dokunmatik olduğu için rahat kullanabiliyor.

yeni windows 10 redstone kalıbı gayet güzel olmuş boyut olarak düşürülmüş durumda performans bakımından ise önceki windows 10 göre başarılı olmuş sadece biraz daha beklemek lazım iso dan ziyade güncellemelerle beraber verseler 1607 yi iyi olurdu sürekli sıkıntılı microsoft 

ben kurdum 1607 yi bende şöle bir sıkıntı yaptı hizmet ana bilgisayar yerel hizmet sürekli internetimi çekti hiç bir tarayıcıyı açamadım tekrar diğer windows 10 döndüm sizlerdede bu tip sorunlar olduysa paylaşırmısınız.