Jump to content

Masaüstünü Göster Simgesi'ni Geri Getirme

Conspicuous®

Recommended Posts

Çoğumuz Hızlı Başlat Menüsündeki "Masaüstünü Göster" Simgesini Yanlışlıkla Silmişizdir.

İşte Geri Getirmenin Yolu:

1. Boş Bir Metin Belgesi Açıp Aşağıdaki Kodları Girin:

[Shell]Command=2IconFile=explorer.exe,3[Taskbar]Command=ToggleDesktop

2. Metni "Masaüstünü Göster.scf" olarak kaydedin.

3. Dosyayı "C:\Documents and Settings\kullanici adi\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch" Yoluna Atın Ve Hızlı Başlat'ta Yer Aldığını Göreceksiniz.

Kolay Gelsin...

http://rapidshare.de/files/35441835/Masauestuenue.Goester.Tnc-TR.rar.html

Bu dosyayı

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Dizinine çıkartınız. Hızlı başlatta masaüstünü göster simgeniz geri gelecektir..

• 5 ay sonra...
	http://rapidshare.de/files/35441835/Masauestuenue.Goester.Tnc-TR.rar.html[/CODE]

Bu dosyayı

C:\Documents and Settings\[color=#FF0000]Kullanıcı Adınız[/color]\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Dizinine çıkartınız. Hızlı başlatta masaüstünü göster simgeniz geri gelecektir..

Dosya silinmiş Tekrar yükleyebilirmisiniz .

Şimdiden Teşekkürler

[b] [color=#FF0000]Hallettim En üsteki bilgiye göre tabi uzantılar görünmediği için metin belgesinin uzantısı txt olduğundan ve görünmediğinden scf ye çeviremedim.Sonra bilgisayarım /Araçlar /Klasör seçenekleri/görünüme girdim orda bulunan

BİLİNEN DOSYA TÜRLERİ İÇİN UZANTILARI GİZLE işaretini kaldırıp uzantısını txt olarak görüp SCF olarak değiştirince Masaüstünü göster ikonu hemen oluştu.

Saygılar[/b]

[/color]

• 2 hafta sonra ...

benim masaüstünde hiçbirşey görünmüyor. bir anda kaybettim hepsini. sadece masaüstünde tema resmi var ve şu anda sadece alt+tab tuşlarını kullanarak dosyalar arası geçiş yapabiliyorum. masaüstünde sağ tıklama, çift tıklama ya da kenarlarda hiçbir yerde bir hareket yok. bilgisayarı kapatıp açınca düzelir mi bilmiyorum. ya düzelmezse diye de kapatamıyorum.

cahillik başa bela. nasıl düzeltebilirim.

benim masaüstünde hiçbirşey görünmüyor. bir anda kaybettim hepsini. sadece masaüstünde tema resmi var ve şu anda sadece alt+tab tuşlarını kullanarak dosyalar arası geçiş yapabiliyorum. masaüstünde sağ tıklama, çift tıklama ya da kenarlarda hiçbir yerde bir hareket yok. bilgisayarı kapatıp açınca düzelir mi bilmiyorum. ya düzelmezse diye de kapatamıyorum.

cahillik başa bela. nasıl düzeltebilirim.

eninde sonunda kapanacak deneyin şimdi bence korkunun ecele faydası yok ki büyük ihtimal düzelir. İnşallah yani :D

eninde sonunda kapanacak deneyin şimdi bence korkunun ecele faydası yok ki büyük ihtimal düzelir. İnşallah yani :)

yani ben de aynen böyle düşündüm ama açık bir sürü dosya var şu an kapatamıyorum. :D

belki bir yolu vardır bir bilene denk geliriz diye umarak soralım dedim. düzelmezse tırmalıycaz artık. :D

inşallah düzelir :D

yani ben de aynen böyle düşündüm ama açık bir sürü dosya var şu an kapatamıyorum. :D

belki bir yolu vardır bir bilene denk geliriz diye umarak soralım dedim. düzelmezse tırmalıycaz artık. :D

inşallah düzelir :D

görev yöneticisi işe yaramıyor mu?

görev yöneticisi işe yaramıyor mu?
görev yöneticisinden çalışan görevler altından exploer.exe'yi sonlandırın. yoksa çalıştırdan explorer yazıp çalıştırın.

görev yöneticisi hiçbir işe yaramıyordu ve görev yöneticisinde çalışan görevler altında explorer.exe de yoktu. ben de kapatıp açtım şu an düzeldi. ilginize teşekkür ederim. bir an panik yaptık. neyse şimdi herşey yolunda.

sağolun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...