Jump to content

Bir Kızın Benden Hoşlandıgını Nasıl Anlarım...

caferkaya
 Share

Recommended Posts

burnuma çöp kokuları geliyor :D bence susalım herkes inandığı gibi davransın herkesin aklı fikri var dimi ?!

Gercektende Sk8er_Boi Az Sonra O Meshur Bolumune Tasicakmis Gibi Gelior :)

Edited by ByKonfizik

çıkmak iki kişi buluşur bir yerde oturup sohbet ederler yemek yerler cay içerler bu bir çıkma bana göre anlamı bu bu kişiler iki erkek olabilir iki bayan olabilir bir erkek bir bayan olabilir

hoşlanma konusu ne şekilde sevgili arkadaş dost ikili sohbetlerde zaten sevgili veya arkadaş olduğu bariz şekilde anlaşılır teredüd varsa duygularda bu bir tarafın kendi kendine gelin güzey olması diyebiliriz

Acaba diyerek başlayan duygular bu duyguları cok ince şekilde ortam içerisinde harekete dökmek en yaygın olanı kanımca karşı taraftan bu haraketlere karşılık geliyorsa artık dile dökme zamanı gelmiştir diyebiliriz

din işin içine girdiğinde ise bu süreye evlenmek isteyen kişilerin birbirini tanıma evresi olarak yorum yapabilirim ehli müslüman kişi günahınıda sevabınıda dinimizin gerektirdiği şekilde yaşar onun yorumunu bizler yapamayız.

Bakın.Bende mcdjkrizantem arkadışımızın dediğini doğru buluyorum.Ama insanlara yanlışını söylemek bu tür konuşmalarla olmaz.Tatlı dille olur.Allah hesap sorarken "Tatlı dille neden söylemedin" demicekmi ?Lütfen arkadaşlar.Karşındaki insanların yanlışını söylerken biraz daha dikkatli olalım.

tam sölemeye calıstıgım sey de bu zaten bu tavırla mı insanları uyarıosunuz

@ByKonfizik

o okadar büyük bi yaradanki nie uyarmadın? diye sormasını da bilir neden bu sekilde uyardın sen nesinki kimi uyarıosun? demesini de bilir yücelerin yücesinin neyi nası sorgulayacagını bırakalımda biraz indirilen kuran-ı kerim den vazifelerimizi yapıp bugünkü yasamamıza uyarlamalar yapmaya calısalım ayrıca konunu baslıgıyla da verdigi cevapla hiç alaksı olmasıyıda bu tartısmayı tetikleyen en buyuk etkenlerden birisi zaten

@ByKonfizik

o okadar büyük bi yaradanki nie uyarmadın? diye sormasını da bilir neden bu sekilde uyardın sen nesinki kimi uyarıosun? demesini de bilir yücelerin yücesinin neyi nası sorgulayacagını bırakalımda biraz indirilen kuran-ı kerim den vazifelerimizi yapıp bugünkü yasamamıza uyarlamalar yapmaya calısalım ayrıca konunu baslıgıyla da verdigi cevapla hiç alaksı olmasıyıda bu tartısmayı tetikleyen en buyuk etkenlerden birisi zaten

Uyari Almak Istemiyorum Ama Tartismayi Cikaran Sizsiniz..

:) konu nerden nereye sapmis yaw :)

neyse ben 2. defa yaziyorum bu da sana kismet mis

umarim isine yarar

yaninda rahat oluyor mu ? oluyorsa seni gordugunde gozlerinden sevinc nese belli oluyor mu ? en rahat bunlardan anlarsin gerisi hepsi hikaye saril bir bahaneyle nefes alis verisine bak hizlan di mi ?dicem yas kac kardes simdi aklima geldi :D

Edited by kamayan

Bizim okuldaki müdür yardımcısı bu çıkma olayını şöyle özetlemişti: Nereye çıkıyonuz olum siz? Dama mı çıkıyonuz? Yeni gelen kızlar size söylüyorum, 2 yaş büyüklerinizle çıkın fakat fazla açılmayın okuldan. İstenmeyen şeyler olursa sizde üzülürsünüz bizde.. :lol::D

Çıkma dedim mi benimde aklıma bunlar geliyor. "Sevgi" için değil, sadece tecrübe kazanmak için çıkmalar oluyor. Zaten seven adam, benimle çıkanmı?Seni seviyom demez.. Romantik olur.. İçinden gelenleri söyler, zaten olur biter..

:angry2:<_<

@ByKonfizik

ben tavır yapmadımki arkadaşlar sadece içimden geldigi gibi yazdım yazmaz olsaydım

yawww ankadaşlar insan sarrafısınız..... teklif erken benim için biraz zaman gerek........ dogru sürekli konuşuyoruz... ama ne bilim kesin olsun diyommm ...... sonra sap gibi kalmayayım demi allah kimsenin başına vermesin bence.... red edilmeyi

ne bu soruya cevap verilir, ne de bu konu okunur...

kanat çırpıyorsa seviyordur seni desem, ne teklif edeceksin ki? gel beraber kanat çırpalım mı diyeceksin..

Ayrıca sap ile samanı karıştırmamak da gerekir. Yada uygun bir tarifeden uygun bir psikolgdan ders alınabilir.

Ama eminim ki böyle bir soru ile bir forum üyelerinden yardım alınmaz. Sen sen değilsen, kim netsin seni

• 1 yıl yıl...

KADIN eger karsisindakinin gözüne 45 derecelik bir aci ile 3 saniye gibi bir süre bakarsa o kisiden hoslaniyor..

KADIN eger ellerini saçlarinin arasinda dolastiriyorsa.. Seni begendim ..

KADIN eger karsilastigi erkege gulumserse(Her çesit gulumseme degil..BIYIK ALTINDAN GULUMSERSE)

Bir kadin bir erkegi severse ona bakarken gözbebeklerini büyütecek ve erkek de farkinda olmadan bu bilgiyi dogru yorumlayacaktir. Bu nedenle romantik bulusmalar gözbebeklerinin büyümesine neden olan los yerlerde gerçeklesir

Kadinlarin kur davranislari: Bunlar omuz üzerinden yan bakmak, saçlari düzeltmek, kiyafetine çeki-düzen vermek, beden durusunu dik duruma getirmek için mideyi içeri çekmek, gögüsleri öne çikartmaktir.

Kadinlarin kur davranislarindan biri de, basin kisa ve ani bir hareketle geriye hareket ettirilmesi sirasinda saçlarin arkaya atilmasidir.

KADIN eger erkege basini egerek bakiyorsa, ve yalnislikla basini bir yerlere carpiyor veya takilarak dusuyorsa, ASK dedikleri bu olsa gerek

:)

yuh be abi bu adam matematikçmi adam kzın gözününe cetvel koycak değil ya kaç dereceyle baktığını:):)

Bence şöle yap 2 bira çak kafan biraz iyi olsun.Yoksa gıkını bile çıkaramazsın. :)

Sonra

"Ya ben bu işten sıkıldım.Biz böyle hep arkadaşız ama ben daha fazla duygu hissetmeye başladım.Olmucak böyle.Biliyorum İnsan arkadaşına aşık olamaz.Ama ben oldum.Suç mu?"

.Eğer kız gıkını bile çıkaramazsa. Sarıl :) :)

Hadi Kolay Gelsin.

dostum vallaha işin zor bunu anlamanın yolu yok yani anladıgını anlaman bile onu utandırır sen en iyisimi dediğin gibi şeyler gercekleştiyse bende erkeklik hislerime güveniyorum yani cesurca teklif etceksin birgün yemege ******ür kendini tatlı böyle ufak bir cocuk gibi göster ona yani senin onu deli gibi sevdigini bilsin :)

Boşver abi ya kızın gönlü varsa kendisi gelsin ne peşinde koşcan

Koş koş nereye kadar

Bak benden sana bir tavsiye bir kıza asla yalaka davranma + sakın sürekli birşeyler hediye alma

Benim halim ortada aldıkta ne oldum esnaflar zengin oluyor.

Benimki bu yazıyı okursa Ne siz beni tanıyorsunuz Nede ben sizi :)

Kolay gelsin konuyu açan arkadaşa :D

bu arkadaşın taktiği çook hoşuma gitti bunu bi dene istersen .........

zaten senin sölediklerine bakılırsa kızla sen çıkmaya başlamışsın bile haberin yok :):D:) söle gitsin bence

haa benim durumuma da düşebilirsin söliyim her duruma hazırlıklı ol..

ben seni arkadaş olarak seviyorum lafı çok modadır kızlarda :D ama böle kendini yemekten daha iyidir

ewt haklısın aynısı benım basıma geldı kızla cook acayıp derece ıyıdı aram bası sıkıstıgında yhardıma ıhtıyacı oldugunda hep bana gelırdı yanı gulmeler bakısmalar bır ıse yaramadı teklıf ettım ben senı arkadasım olarak goruyom

ne ayak yaw bıktım bu kelımeden

Durmak Yok Yola Devam...

hocam aynı tayyıp gıbı konustum hee :D :D