Jump to content

tema degistirirken cikan bekleyin ekranini degistirmek

silent_07

Recommended Posts

Kardeş sen de herşeyi değiştiriyorsun, bill gates e rakip olacaksın herhalde :wacko:

yok oylesine birseyler yapiyorum farklı gozuksun xp diye

oturum kapatma ve bilgisayari kapatma ekranini degistirdim

fakat ayni o pencereler gibi bekleyin ekrani geliyor

bunuda yaparsam zaten baska birsey duzenlemem artik :rolleyes:

Başka düzenleyecek birşey bırakmadın ki, herşeyin üzerinde bir imzan var :wacko:

Bill Gates in gözüne mi girmeye çalışıyorsun, anlamadım ki :rolleyes:

yok daha var aslinda soracagim ama artik sormicam

bu gozume kötü gozukuyor ondan sormustum bakalım belki biri biliyordur

hiç bir dll dosyasında görmedim belki msstyle ı değiştirerek yapabilirsin. desk.cpl olabilir. bir sürü dosya olabilir sabah bakarım

anlamadigim su aslinda oturum kapatma ve bilgisayari kapatma ekraninin arka planini degistirmistim sitede anlatilanlara gore

tema degistirirken cikan bekleyin ekraninin arka plani benim degistirdigim gibi

fakat gerisi nereden degistiriliyor onu bilmiyorum

neyse bakalim bulabilecekmisiniz ama cok zordur tek tek bakmak :rolleyes:

tema degistirirken cikan bekleyin yazan ekrani nasil degistirebilirim

kapatma ekranini (yeniden baslat - bilgisayari kapat) degistirdigimiz gibi

bunun icin hangi dosyayi duzenleyecegiz bilgisi olan varmi acaba

Arkadaşım buldum shell32.dll dosyasında Bitmap başlığı altında 14354 nolu dosyaya bak.bendekini tema değiştirerek kontrol ettim.aynısı çıktı.Resource Hacker le halladeceksindir artık.Ama bekleyin yazısının yerini bulamadım.Eğer bulursanız bana da haber ederseniz sevinirim.saygılarımla.

NOT:Kullandığım shell32.dll dosyası orjinal değil vista transformation pack7.2 e aittir.bu nedenle verdiğim numarada belki hata olabilir.Unutmadan değişiklik sistem yeniden başlatınca gözüküyor.Sistemi yeniden başlatmadan yaptığın değişiklik gözükmüyor.

Arkadaşım buldum shell32.dll dosyasında Bitmap başlığı altında 14354 nolu dosyaya bak.bendekini tema değiştirerek kontrol ettim.aynısı çıktı.Resource Hacker le halladeceksindir artık.Ama bekleyin yazısının yerini bulamadım.Eğer bulursanız bana da haber ederseniz sevinirim.saygılarımla.

NOT:Kullandığım shell32.dll dosyası orjinal değil vista transformation pack7.2 e aittir.bu nedenle verdiğim numarada belki hata olabilir.Unutmadan değişiklik sistem yeniden başlatınca gözüküyor.Sistemi yeniden başlatmadan yaptığın değişiklik gözükmüyor.

evt zaten onu biliyorum

sorun bekleyin yazisini degistirmek :wacko:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...