Jump to content

katyılımsız xp

Recommended Posts

bu konuda acemiyim forumdaki yönergeleri izleyerek baya bi ilerleme kaydettim birinci sorum şu

xp yi flah bellek ten kurulabilir olarak yapabilirmiyim?

nlite ile bir cd hazırladım deneme yapmaya kalktığım zaman cd den kurulumda boot hatası verdi..

şimdiden teşekkürler

Please register to see this content.

Burdan Bu ufacık boot img ini indirirsen sanirim sorunun halolur.

hazırlamış olduğun katılımsız kurulum dosyasının i386 klasörünün yanında durması gerekiyor.

NERO programını çalıştırıyorsun nero burning rom olması şart

CdRom Başlangıcı tıklıyorsun..

Kalıp Dosyasını seçiyorsun ve İndirgiğin img dosyasını gösteriyorsun.. yani Microsoft Corporation.img

Uzman Ayarlarına Tıklıyorsun Taklit Etme bölümünden Takliti Kapalıyı Seçiyorsun

Yüklenen Sektör Sayısınıda 4 Yapıyorsun

Sonra Yeni Diyorsun Kurulum Dosyalarını Atıyorsun Ve Cd Ye yazdırıyorsun işlem bu kadar kolay gelsin.

Not:Microsoft Corporation.img bu dosyayı atmayıda unutmuyorsun cd nin içerisine

neogeo forumda aktif link yasak az sonra sk8er yakalar bu 1

2. si dediğin çözüm işe yaramayabilir çünkü boot ediyor sadece boot hatası veriyor tabi bizim telepati yeteneğimiz olmadığından ne gibi bi hata verdiğini bilemicez sen yazarsan daha iyi olur bizde çözüm buluruz.Ayrıca flash bellekten çalışması için gerekli olanlar forumda tartışıldı ben sk8er ve f_s_m abilerim gerekli cevapları verdik , verdim

benim anladığım kadarıyla konuyu cevap verdim bilmediğim hiçbir uygulamadan yana şahsım adına bir konuya cevap yazmam bunu ben hep yapıyorum ve bu zamana kadarda hiçbir sorun yaşamadım yaptığım birşeyi anlattım umarım arkadaşa yardımcı olmuşumdur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...