Jump to content

Driver

jose

Recommended Posts

tam takır ayıkladım

msfn.org drivers cd from diye bi baslık var gerçi bizim f_s_m in hazırladğı paketın hemen hemen aynısı

ama f_s_m inki bi hata veriyor

onuda çözdükten sonra driverlarla entegreyi burda paylaşacağım

tam takır ayıkladım

msfn.org drivers cd from diye bi baslık var gerçi bizim f_s_m in hazırladğı paketın hemen hemen aynısı

ama f_s_m inki bi hata veriyor

onuda çözdükten sonra driverlarla entegreyi burda paylaşacağım

Sadece Sana yarayan driverleri Aldığında o kadar büyük olmaması lazim. Bende indirdim kendime özel driverlari seçtim Hiç bir Program eklemeden Xp CD'min boyutu 384 Mb oldu. nLite ile Yapmayi dene, Cap olarak sıkıştırdığından boyutunu düşürebilir. bi de dediğim gibi sadece kendi Driverlarını ya da senin pc driverları ile genel driverları Nvidia, via, Intel Felan atıp dene olur bence. Ben Wireless Driverı ekledim 141 mb ama entegre edildikten sonra nLite Entegre edilen dosya 22-23 mb Gibi bişi gösterdi.

Sadece Sana yarayan driverleri Aldığında o kadar büyük olmaması lazim. Bende indirdim kendime özel driverlari seçtim Hiç bir Program eklemeden Xp CD'min boyutu 384 Mb oldu. nLite ile Yapmayi dene, Cap olarak sıkıştırdığından boyutunu düşürebilir. bi de dediğim gibi sadece kendi Driverlarını ya da senin pc driverları ile genel driverları Nvidia, via, Intel Felan atıp dene olur bence. Ben Wireless Driverı ekledim 141 mb ama entegre edildikten sonra nLite Entegre edilen dosya 22-23 mb Gibi bişi gösterdi.

7ziple sıkısınca 286 mb oldu tek bi sorunum var

ses kartı felan hepsi oluyor onboard ekran kartını bile tanıyor ama nvidia ekran kartımın driverini kurmadı bunu anlamadım

son bi deneme yapıyorum insalllah olur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...