Jump to content

windows açılmıyor

arslantay

Recommended Posts

dün bi arkadsın pc si ne baktım açılmıyo güvenli kiptede açılmadı en son tuttum format çektim herseyini kurdum

tabi format atarken içinde c ve d yi komple sildim virüs falan olur diye ama formattan sonra pc yine acılmıyo win dows alırken geliyo sonra tam hoşgeldiniz ekranı gelmeden evvel kara bi ekran geliyo acılmıyo ne yaptısıydam olmadı

ama güvenli kipte acılıyo virüs taramasıda yaptım yine sorun aynı acaba sorun neden kaynaklanıyo yardımcı olursanız sevinirim

Güvenli kip te açılıyorsa sorun ektan kartında olabilir.sk8er_boi arkadaşımın dediği de olabilir.Öncelikle olarak çalışan sağlam ram ödünç al(eğer sistem açılırken ardarda 2 tiz ses geliyorsa sorun ramdendir)ve sisteme takıp normal açılış yap.eğer açılırsa raminizde de sorun var demektir..eğer sorun devam ediyorsa ekran kartını değiştirip dene.Umarım yardımcı olabilmişimdir.saygılarımla

arkadaşım windows açılırken f8 tuşuna baş orada vga modunu etkinleştir şeçeneği ile windowsu aç

ekran kartının driverini kaldır yeniden kur

monitörün eski ise düşük çözünürlüğe al o şekilde dene

ayrıca kurduğun programlar veya javalarda çakışıyor olabilir

buda sorununu çözmezse ekran kartı ısınıyomu bi kontrol et

umarım sorununa yardımcı olabilirim

güvenli kipte ekran kartı driverini kaldır.

normal açtıktan sonra tekrar yükleyip çalışama Hz ve çözünürlüğünü tekrar ayarla.

bende çok oluyor. birde ekran kartını çıkartıp tekrar tak. soket yerlerinide temizlemeyi unutma.

kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...