Jump to content

Sağ Tuş Eklentileri

onuchlu

Recommended Posts

öffff! abi sen ne yaptın yaa. sağ klikte nerdeyse bir işletim sistemi daha yazmışsın :D eline koluna sağlık. Teşekkürler!

İstediğin herşeyi ekleyebilirsin sağ tuşa, fakat çok fazla ekleyince bilgisayarın kafayı yer. hepsine yüklememeni tavsiye ederim. Sadece kullanacağın eklentileri ekle. bir de aynı özellikteki eklentilerin sadece birisini ekle.

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Selam Bende Xp Kurarken Yüklendi Ben Orj Xp Gibi Yapmak İstiyorum Nasıl Yaparım Nasıl Kaldırırım

BİLGİSAYARIMDA- DENETİM MASASI VE AĞ BAĞLANTILARIMI KALDIRMAK İSTİYORUM

SAĞ TUŞDA - KOMUT İSTEMCİSİNİ AÇ - KOMUT PENCERESİNİ BURADAN AÇ - ÜST KLASÖRE ÇIK

KALDIRMAK İSTİYORUM

BİLGİSAYARIMI SAĞ TIKLAMADA ÇIKAN - İSO DOSYA OLUŞTUR (CD'den AÇILABİLİR) - İSO DOSYAYI OLUŞTUR(NORMAL) - DENETİM MASASI

BUNLARIDA KALDIRMAK İSTİYORUM LÜTFEN CVP BEKLİYORUM SAYGILARIMLA..... :good:

Selam Bende Xp Kurarken Yüklendi Ben Orj Xp Gibi Yapmak İstiyorum Nasıl Yaparım Nasıl Kaldırırım

BİLGİSAYARIMDA- DENETİM MASASI VE AĞ BAĞLANTILARIMI KALDIRMAK İSTİYORUM

SAĞ TUŞDA - KOMUT İSTEMCİSİNİ AÇ - KOMUT PENCERESİNİ BURADAN AÇ - ÜST KLASÖRE ÇIK

KALDIRMAK İSTİYORUM

BİLGİSAYARIMI SAĞ TIKLAMADA ÇIKAN - İSO DOSYA OLUŞTUR (CD'den AÇILABİLİR) - İSO DOSYAYI OLUŞTUR(NORMAL) - DENETİM MASASI

BUNLARIDA KALDIRMAK İSTİYORUM LÜTFEN CVP BEKLİYORUM SAYGILARIMLA..... :)

ARKADAŞLAR YARDIM EDECEK KİMSE YOKMU :):D:(

• 3 hafta sonra ...
ARKADAŞLAR YARDIM EDECEK KİMSE YOKMU :):DB)

Öncelikle forum içerisinde büyük harf kullanmak yasaktır.

Regedit i aç ( başlat-çalıştır-regedit ), oradan silmek istediğin komutun ismini ara ve bulduğun sonucu sil. Bu kadar basit.

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

resg.jpg

Arkadaşlar Firefox un bu özelliği .jar dosyalarının birinde olmalı diye düşünüyorum ama bulmak tam bir muamma bu özelliğin aynı şekilde firefox ve explorerden bağımsız olarak notped ve world da kullanmak için sağ tuş menüsüne nasıl ekleyebilirim ?

• 5 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...