Jump to content

Easyboot

mehmetuzun

Recommended Posts

e zaten amaç bu değil miydi bootfixi kaldırıp easyboota ekliceksin orada seçtiğin anda bir tuşa basın demeden mavi ekrana gidecek

peki format attıktan sonra direk kuruluma geçecekmı yoksa yenıden bi kurulum layıne geçecek

tncxp de bi tusa basmasanda normal devam ediyorsun ama benımkı öyle değil

multiboot menü değil mi bu? multiboot menüde xp için bir şe farketmez asıl olan menünün işlevidir birşeye basmazsan normal gider ama xp ye tıklarsan xp ye gider ne yaotığını anlamamız için bootmenünün bi resmini koyarmısın

benım sorunum tam olarak su

tncxp de bi tuşa basmasan dahi kurulum yapmaz normal windows açılır

ama benımkımde

direk kuruluma geçiyor yanı her yenıden başlatığımda kurulum ekranı karsıma çıkacak demek ıstediğim bu

sk8er_boi nasıl yaptığını bizle paylaşssa süper olacak

bu normal olmayan bi durum yaptığım hiçbir menüde böyle birşey görmedim bu senin xpnle alakalı değil menünle alakalı bence. menü ayarlarını iyi kontrol mesela bekleme süresini 30 saniye veya üstü yap örneğin 1-2 saniye gibiyse direkt olarak bir numaralı boot üyesini açarki bu genelde xp olur

bu normal olmayan bi durum yaptığım hiçbir menüde böyle birşey görmedim bu senin xpnle alakalı değil menünle alakalı bence. menü ayarlarını iyi kontrol mesela bekleme süresini 30 saniye veya üstü yap örneğin 1-2 saniye gibiyse direkt olarak bir numaralı boot üyesini açarki bu genelde xp olur

bekleme süresi 20 sanıye sanırsam sorun bundan değil ama sorunun ne olduğunuda bilmiyorum açıkcası <_<:p

sanırsam halletım xp i varsayılandan kaldırıp hardiskten aç ı varsayılan yaptım umarım olur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...