Jump to content

Ucuz bilgisayara hücum!

BrightBlade

Recommended Posts

15164.jpg

Ucuz bilgisayar izdihamı! Gece yarısı geldiler, sahuru da orda yaptılar...

Ümraniye'de, binlerce vatandaşın gece boyunca kuyrukta beklediği ucuz elektronik eşya satan mağaza önünde izdiham yaşanırken, polisin ve güvenlik görevlilerinin baş edemediği kuyruklarda sıkışan vatandaşlar, ölüm tehlikesi geçirdi.

Ümraniye'de bulunan bir bilgisayar mağazasının açılış sebibiyle yaptığı 1 günlük ucuzluk kampanyasına gece saatlerinde gelen vatandaşlar, sabaha kadar kuyruk oluşturdu. Sahuru mağaza önünde yapan binlerce kişi bir kişiye 1 ürünün satıldığı günde ürün alabilmek için kuyruklar oluşturdu. Kavgaların ve ezilme tehlikesini yaşandığı olaylarda polis ekipleri ve güvenlik görevlileri olayları yatıştıramadı.

Mağaza sahipleri ise mağazanın birinci katından kalabalığı gülümseyin gözlerle izlerken, kepenk altından kısım kısım içeriye alanın vatandaşlar büyük sevinç yaşadı. Birçok kişi ise mağazanın önünde ürün alamayacağını anlayarak evlerinin yolunu tuttu. Mağaza önünde trafiğin kilitlenmesi sonucu TEM otoyolunda sabah trafiği durdu.

cihan haber

15164.jpg

Ucuz bilgisayar izdihamı! Gece yarısı geldiler, sahuru da orda yaptılar...

Ümraniye'de, binlerce vatandaşın gece boyunca kuyrukta beklediği ucuz elektronik eşya satan mağaza önünde izdiham yaşanırken, polisin ve güvenlik görevlilerinin baş edemediği kuyruklarda sıkışan vatandaşlar, ölüm tehlikesi geçirdi.

Ümraniye'de bulunan bir bilgisayar mağazasının açılış sebibiyle yaptığı 1 günlük ucuzluk kampanyasına gece saatlerinde gelen vatandaşlar, sabaha kadar kuyruk oluşturdu. Sahuru mağaza önünde yapan binlerce kişi bir kişiye 1 ürünün satıldığı günde ürün alabilmek için kuyruklar oluşturdu. Kavgaların ve ezilme tehlikesini yaşandığı olaylarda polis ekipleri ve güvenlik görevlileri olayları yatıştıramadı.

Mağaza sahipleri ise mağazanın birinci katından kalabalığı gülümseyin gözlerle izlerken, kepenk altından kısım kısım içeriye alanın vatandaşlar büyük sevinç yaşadı. Birçok kişi ise mağazanın önünde ürün alamayacağını anlayarak evlerinin yolunu tuttu. Mağaza önünde trafiğin kilitlenmesi sonucu TEM otoyolunda sabah trafiği durdu.

cihan haber

bilgisayarlar ne kardarmis bari onuda yassaydin guzel olurdu :)

Ben insanlarımızı kınamak istemiyorum,ama,fotoğraftaki arkadaşlara bir bakın ve söyleyin lütfen bunlardan kaçı

oradan bir mal satın alabilecek bir vatandaş izlenimi yaratıyor.parayla imanın kimde olduğu bilinmezmiş,ama,bu arkadaşlar sadece izdiham yaratmak için gelmişler gibi görünüyor.

bu arada açılan bu yeni alışveriş merkezinin fiyatlarını inceledim.gerçekten çok ucuz.ama yine de parası olana.saygılar,selamlar...

bu arkadaşlar sadece izdiham yaratmak için gelmişler gibi görünüyor.

Adamlar neden izdiham yaratmak istesinler ki? madem birşey almayacaklar? Anlayamadım? yani ben durduk yere bir mağazaya gidip, hiçbir ürün almayacaksam neden izdiham yaratayım ki? Neden ezilmek isteyeyim?_

bu gün radyoda bahsediyolardı trafik gaziosmanpaşaya dayandı diye 600 küsür liralık cep telefonu 400 liraya satılmış ama birisinin iddiasına göre kimse hakkıyla almamış karaborsa bile olmuş erken gelip 400 liraya telefonu alan 500 e geri satmış birisi 40 tane laptop almış grupla gelenler falan olmuş kavga çıkmış gruplar birbirine girmiş hatta normal vatandaşları dövmek suretiyle sıradan çıkarmalar falan yaşanmış haberler böyle idi tabii tahminen bu olaylar sabah polis gelmeden yaşanmıştır çünki geceden sıraya girilmiş

En öndekiler işin bilince neyin ne olduğunu bilen tüketiciler. Bir sonrakiler içeridekinin teknoloji mağası olduğunu ve bazı ürünlerin bedava verileceğini düşünenler. En son gelen grup ise Ramazan dolayısıyla hayrına bedava bir şeyler dağıtan bir mağaza olduğunu sanmıştır. Zavallı yurdum insanı. Alman patron bu manzarayı görünce ne hissetmiştir acaba?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...