Jump to content

windovs duruduruldu hatası

tahsin43

Recommended Posts

Dostlar güzel bir sorum var bilgisayarımda bir hastalık belirdi kendimde biraz anlıyorum bu işten ama çözemedim sorun şu bilgisayar bazen pover tuşuna bastımda acılırken vindows kapatıl bu durdur mavi ekranıyla ilk kez karşılaşıyorsanız şunları yapın bunları yapın diyor bende reset tuşuna basıyom bu defa acıyor actıktan sonrada bazen herzaman degil hiçbir işlem yapmazken bile durup dururken bu bahsettiğim ekran geliyor tabi gene reset tuşuna basıp tekrar acıyorum bu hatanın başlıca sebebi nedir nerden kaynaklanıyor olabilir bir türlü çözemedim

konfigirasyon şunlar var

gibayt 81915 duo fa anakart

işlemci p4 3.2 işlemci

avermedia analok tv kartı

skaystar3 dicital tv kartı

çoklu media kart okuyucu

250 GB weztern dicital HDD sata

250 GB sigeyt HDD sata

samsung dvd raytır 18 x

kombo cd raytır .

normal cd raytır

1024 rem 2 adet 512 lik du kid şeklinde rem ANTİVİRÜS KASPERESKİ 7 VAR

şimdi bu komfigirasyon ışıgında bu aletin hastalıgı nedir acababaşına gelen ve bilen varsa yazsında şunun derdine derman olaım he ne dersiniz bu işe

baştan okurken bu kadar türkçe iyi olmuş. :):D çok güldüm

ayrıca bu donanımları az kullandıklarını hatta ihtiyacın dışındakileri çıkar hdd içinde kutu olıp usb den bağlanmanı tabsiye ederim. yani bilgisayarın böyle yapması normaldir. :p dvd içinde aynılarını tavisye ederim DVD RAYTIR olan dursun diğerlirni çıkar.

baştan okurken bu kadar türkçe iyi olmuş. :):D çok güldüm

ayrıca bu donanımları az kullandıklarını hatta ihtiyacın dışındakileri çıkar hdd içinde kutu olıp usb den bağlanmanı tabsiye ederim. yani bilgisayarın böyle yapması normaldir. :p dvd içinde aynılarını tavisye ederim DVD RAYTIR olan dursun diğerlirni çıkar.

Gülme Komşuna Gelir Başına..

bu sorun bendede var arastırıyorum ama cift hdd taktıktan sonra oldu (ide) aynı anda ram de takmıstım takipeyim

HDD lerin ikiside sata hdd olarak baglı ide hdd yok sistemde BU YAZILANLARI YAPTIM SORUNA CARE OLAMADILAR BAŞKA CEVABI OLAN VARMIDIR

ÖNCELİKLE ÇOK GÜZEL Bİ SORUNA DEĞİNMİŞSİNİZ.BU SORUN BENİMDE BAŞIMA GELDİ.BENDE AYNI DERTTEN MUZDARİPİM.KONUYA CEVAP YAZAN ARKADAŞLAR KONU HAKKINDAKİ BİLGİLERİNİ YAZARLLARSA DAHA İYİ Bİ PAYLAŞIM OLUR.BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞSIN BİZLERLE BU SORUNU AŞALIM.

Dostlar güzel bir sorum var bilgisayarımda bir hastalık belirdi kendimde biraz anlıyorum bu işten ama çözemedim sorun şu bilgisayar bazen pover tuşuna bastımda acılırken vindows kapatıl bu durdur mavi ekranıyla ilk kez karşılaşıyorsanız şunları yapın bunları yapın diyor bende reset tuşuna basıyom bu defa acıyor actıktan sonrada bazen herzaman degil hiçbir işlem yapmazken bile durup dururken bu bahsettiğim ekran geliyor tabi gene reset tuşuna basıp tekrar acıyorum bu hatanın başlıca sebebi nedir nerden kaynaklanıyor olabilir bir türlü çözemedim

konfigirasyon şunlar var

işlemci p4 3.2 işlemci

çoklu media kart okuyucu

250 GB sigeyt HDD sata

samsung dvd raytır 18 x

kombo cd raytır .

normal cd raytır

şimdi bu komfigirasyon ışıgında bu aletin hastalıgı nedir acababaşına gelen ve bilen varsa yazsında şunun derdine derman olaım he ne dersiniz bu işe

Sen de birde Web Cam'de vardır. Ne dersin?

1 Adet Anakart üzerindeki Onboard Ekran kartı,

1 Adet Harici Ekran kartı,

2 Adet TV Kartı bir de

Web Camera?

Bu kadar çok bir arada bulunması sebebi ile "VGA Sürücülerinin çakışma" olasılığı sizce biraz yüksek değilmi?

Bence:

TV Kartlarından birini yada kullanmıyorsan 2'sini de kaldır.

250 GB sigeyt HDD sata

samsung dvd raytır 18 x

kombo cd raytır .

normal cd raytır :)

şimdi bu komfigirasyon ışıgında ...

:D yorumsuz :p

:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...