Jump to content

Explorer.exe sorunu

meteora07

Recommended Posts

Dün makinaya format attım. Driverları kurup programları yükledikten sonra baktım ki Yerel Disk D'ye girer girmez bilgisayar kitlenip kalıyo. Görev Yöneticisinden drwtsn32.exe yi yada explorer.exe'yi sonlandırınca düzeliyo ama tekrar girmek istediğimde yine kitleniyo. Drwtsn32 explorer.exe hata raporu tutuyo. Bu sorunu nasıl çözerim. Kurduğum sistem TncXP.

Bilgisayarımdan D yi biçimlendir Tahminime göre o zaman Düzelir bendede buna benzer hata olmuştu

D'yi biçimlendirirsem bütün yedeklerimi de çöpe atmış olurum :D C'yi formatladığım için herşeyi D'ye atmıştım. Biçimlendirmemeliyim :)

Dün makinaya format attım. Driverları kurup programları yükledikten sonra baktım ki Yerel Disk D'ye girer girmez bilgisayar kitlenip kalıyo. Görev Yöneticisinden drwtsn32.exe yi yada explorer.exe'yi sonlandırınca düzeliyo ama tekrar girmek istediğimde yine kitleniyo. Drwtsn32 explorer.exe hata raporu tutuyo. Bu sorunu nasıl çözerim. Kurduğum sistem TncXP.

kaspersky anti vir makina ya kur sistem32 altında çalışan fool.exe adlı bir dosyavar sadece kasersky silebiliyor. birde bunu dene..

Bad Sector yemiş olmayasın arkadaş :rolleyes:

Yok kardeş bad sector olacağını sanmıyorum.

1- Format atıp tekrar kurduktan sonra oldu. Tahminimce internet explorer 7 kurdukran sonra oldu bu sorun.

2- Ağ üzerinden başka bilgisayarlara bağlandığımda da bazen aynı sorunu yaşıyorum.

Yani D'yi biçimlendirsem elime bişey geçmicek gibi gelio çünkü ağ üzerinde de yapıyo aynı şeyi yeni farkettim.

Sorun tamamen sistemden kaynaklanıyo, tekrar bi format atıp kursam düzelir gibi geliyo bana ama format atmadan nasıl çözebilirim onu bulmaya çalışıorm açıkçası...

kaspersky anti vir makina ya kur sistem32 altında çalışan fool.exe adlı bir dosyavar sadece kasersky silebiliyor. birde bunu dene..

Fool.exe die bişey yok :)

veri yürütme engellemesi problemi olabilirmi acaba ? eğer D sürücünde açıkta yani klasör içinde olmayan video dosyları yada önizleme isteyecek dosyalar varmı ? güvenli kipte açtığındada aynısını yapıyormu denedinmi ?

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...