Jump to content

mozilla firefox sorunu

melikgard

Recommended Posts

iyi günler benim sorunum mozilla firefox u açarken her seferinde iki tane pencere açılıyor. birisi tamamen boş ve sol üst köşede açılıyor kapatırken bir sıkıntı yok. bunun sebebi ve çözüm yolu nedir acaba? mozilla sürümü 2.0.0.7 kullanıyorum. mozillanın tüm güncellemeleri yükledikten sonra sorun başladı. ilginize teşekkür eder. çalışmalarınızda başarılar dilerim

sana bi zararı var mı :D

İkinici bi pencere açılması zararlı bişi deilmi?

Her seferinde 2 pencere...

Kaldırıp yeniden kurmayı denesen.

Walla ne şanssızmışsın sen arkadaşım yaa.

Böyle bi problem de hiç duymamıştım.

• 2 hafta sonra ...

iyi günler benim sorunum mozilla firefox u açarken her seferinde iki tane pencere açılıyor. birisi tamamen boş ve sol üst köşede açılıyor kapatırken bir sıkıntı yok. bunun sebebi ve çözüm yolu nedir acaba? mozilla sürümü 2.0.0.7 kullanıyorum. mozillanın tüm güncellemeleri yükledikten sonra sorun başladı. ilginize teşekkür eder. çalışmalarınızda başarılar dilerim

araçlara gel seçeneklere gir oradanda sekmeler bölümüne girecen.orda bir seçenek olmalı " seçme çubuğunu herzaman göster " eğer bu seçenek seçiliyse bunu kaldır.umarım sorununu çözer.kolay gelsin

aynı sorun bende de var.burada verilen firefoxu yükleyince oldu. eklentilerin çoğunu kaldırdım pencere de gitti. haa bana zararı var o pencerenin. acayip gıcık oluyorum ve sinir sağlığımı bozuyo. bilgisayardaki çoğu ufak ayrıntı gibi.

• 3 ay sonra...
pickup photo uploader 0.5.5 bu eklentiyi kaldırın kolay gelsin

arkadaşlar size tavsiyem netscape-navigator bunu kurun gayet hızlı ve güvenli urasmayın mozilla ile bendede aynı sorun vardı sildim .

Please register to see this content.

arkadaşlar o pencerenin cıkma nedeni kurulu eklentilerden herhangi biri neden oluyor. Kaldırıp kursanız bile aynı şekil devam etmekte. En iyisi sistem geri yükle yapmak ve firefox yüklemeden önceki zamana. Tabi imkan varsa.

Arkadaşlar evet buna bir eklenti yol açıyor. Hangisi olduğunu bilemiyorum ama ben bunu tnc nin firefoxunu kurduğumda karşıma çıkıyor. Sorunu çözmek için firefoxu kaldırın daha sonra C:\Documents and Settings\user\Application Data içine girip buradaki mozilla dosyasını siliyoruz. Sonra firefxu yeniden indirip kurun sizin işinize yarayacak eklentileri de kendiniz yükleyin gereksiz eklentilerden kurtulun....

çoktaemindeğilim ama (tnc den indirilen firefoxkurulduğunda )en üstteki eklenti güncelleme yaptığında (adını ve ne işe yaradığını bilmiyorum)ki hemen güncelleme tavsiye ediyor dediğiniz sorunu yapıyor .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...