Jump to content

Nefret ediyorum MSI anakarttan

brewe

Recommended Posts

not alintidir

Dostum o anakartın modeli değil, MSI'in tüm anakartlarında yazıyor o ''N1996'' , üretim patent alma tarihi gibi birşey herhalde .

Tam modelini yazarsanız yardımcı olurduk, ama %90 , Realtek AC97'dir (650-850-880-888 gibi serileri var) ;

HD olmayan driver :

HD driver :

Please register to see this content.

bu iki linkten birisini indirip kurarsanız büyük ihtimal olacaktır, kolay gelsin.

kardeş yanıltmak gibi olmasın ama msı anakartlarda ve notebook larda once ses ile ilgili hotfix lerini kurman gerekiyor yani aygıt yöneticisinde hiç çıkmıyorsa çoklu ses denetleyicisi die bişi boyle ve makinende 56k modem varsa hotfixten sonra modemı kurman lazım ondan sonra normal sitesinden indirdigin driveri kurarsan olur hotfixlerde sitesinde mevcuttur

• 3 hafta sonra ...

kardeşim MSİ ankattan niye nerediyorsunki bende MSİ anakart kullanıyorum gayet memlunum sen driverleri bulamazsan şuçu niye MSİ anakarta atıyorsunkki bu senin cahilliyinden gir MSİ nin resmi sitesine bul. bulamazsan driverin tam adını söyle yaz foruma biz bulalım

al bu resmi site:http://www.msi.com.tw/

msi kullanıgı cipset vıa dir burdanda ses ve tüm driverlerni bulabilirsin

Please register to see this content.

BU YAZDIGIM SİTELERDE VAR SENİN İSTEDĞİN DRİVERLER BULAMZSAN SEN SÖYLE BEN BULABİRİRİM

ses kartının ismını bılmıyorsan.başlat+çalıştır+dxdiag yaz enterle.burda sistemın özellikleri ve drivirlerın adra çıkar

İzmandot çok güzel belirtmiş. Bunun yanında sürücü versionunu ve adını buradan öğrendikten sonra üretici firmanın sitesinden Driver'ını indirebilirsin. İşlemci türü ve soketin'nden yola çıkarak anakartının modelini bulabilirsin. örnek olarak . www.msi.com.tw buraya gir CPU türünü ve CPU türüne ait soketi seç gerekli modeller karşına gelecektir. Gerisi anakartını ne kadar tanıdığına bağlı :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...