Jump to content

Katılımsız XP Cd Sorunları

ebay86

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar.Benim yaptığım katılımsız xp de nlite ile bazı bileşenleri silip ayarları yaptıktan sonra cdyi yazdırdım ve windowsu yüklemeye başladığında expand.exe, ntsd.exe, logonui.exe, net setup.exe, regedit.exe, spnpinst.exe hata verdi ve yüklemedi.Acaba nerede yanlış yaptım.?

nlite ile hangi gereksiz bileşenleri silebilirim ve cdden yer kazanabilirim?

ve son olarak bazı entegreleri yaptıktan sonra bu 13. dakikada takılıp duruyor acaba netframeworkten dolayı olabiliri mi 1-2-3 bir arada olan paketi entegre ettim ...

şimdiden teşekkürler..........

İyi günler arkadaşlar.Benim yaptığım katılımsız xp de nlite ile bazı bileşenleri silip ayarları yaptıktan sonra cdyi yazdırdım ve windowsu yüklemeye başladığında expand.exe, ntsd.exe, logonui.exe, net setup.exe, regedit.exe, spnpinst.exe hata verdi ve yüklemedi.Acaba nerede yanlış yaptım.?

ve son olarak bazı entegreleri yaptıktan sonra bu 13. dakikada takılıp duruyor acaba netframeworkten dolayı olabiliri mi 1-2-3 bir arada olan paketi entegre ettim ...

13 dakıkada donma olmaz uzun sürebilir sen bekle en fazla 25 dakıka bekle olmadı kapat at

bileşenlerde kafana göre takıl

ihityacın olmayanlar

Yer açmak için...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=33317&hl=yer+a%E7mak[/CODE]

net 1-2-3 un yüklenmesi uzun sürüyor.

Bende 7 dk falan sürüyor.

13.dk'nın uzun sürmesinin nedeni budur, cablar yükleniyor.

neccooy dostum teşekkür ederim ama ben 13. dk dururken sabaha kadar pc yi açık bıraktım hala aynı yerinde duruyordu bunu merak ettim bir de pc ye format attıktan sonra o mavi ekranda kurulum dosyaları kurulurken yukarıda yazdığım bazı dosyalar hata verior ve cdden yüklenmior bunun sebebi ne olabilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...