Jump to content

tv kartı

Sirius

Recommended Posts

Analog mu yoksa dijital mi alacaksın ?

Eğer analog alacaksan avermedia kartları tercih etmeni tavsiye ederim. Eğer uydudan dijital yayınları izlemek istiyorsan SkyStar2 kartı al derim.

skysatar 2 yi kullanan arkadaşlar var gayet memnunlar ama biraz pahalı fiyatı aynı işi daha ucuza gören de yok sanırım skystar 2 alacağım arkadaşlar saolun

SkyStar2 ile aynı işi gören kartlar mevcut fakat en çok tutulan kart SkyStar2. En fazla yazılım deseğine sahip olan kart diyebilirim. Ancak alırken dikkat et sahte SkySatr3 diye kart var piyasada. Senin alacağın kart TechniSat SkyStar2 olsun.

SkyStar2 ile aynı işi gören kartlar mevcut fakat en çok tutulan kart SkyStar2. En fazla yazılım deseğine sahip olan kart diyebilirim. Ancak alırken dikkat et sahte SkySatr3 diye kart var piyasada. Senin alacağın kart TechniSat SkyStar2 olsun.

lobiya çok teşekkür ediyorum sayende marka bilgi sahibi olduk galiba skystar 2 alacağım kolay gelsin

kardeş ben ss2 kullanıyorum çokta memmunum kesinlikle tavsiye ediyorum ayrıca avermedia go 007 ve avermedia 203 te kullandım hepsinden de memmundum sana tavsiye edebilirim arkadaşın dediği gibi sahte ss3 lere dikkat et bencede tabi almadıysan.şimdiden hayırlı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...