Jump to content

services (hata engelleme)

wsouls

Recommended Posts

arkadaşlar services die bişi var ne olduğunu anlamadım. bi açıldımı program peş peşe hata uyarısı verio 50 100 sayısını bilmiom

3 tane insan figürü var msngr daki gibi daha zayıf ve kavun içi bunların rengi annlamadım bitürlü yardımcı olabilirmisiniz.

şimdiden teşekkürler

arkadaşlar services die bişi var ne olduğunu anlamadım. bi açıldımı program peş peşe hata uyarısı verio 50 100 sayısını bilmiom

3 tane insan figürü var msngr daki gibi daha zayıf ve kavun içi bunların rengi annlamadım bitürlü yardımcı olabilirmisiniz.

şimdiden teşekkürler

dostum durup dururkenmi hata verdi.yoksa herhangi bir prgram oyun vs. yükledikten sonramı yada bunları kaldırdıktan sonramı hata verdi ?

sen bize bu olayı baştan anlat ve işletim sisteminide yazki sana daha kolay yardımcı olmaya çalışalım.

kolay gelsin

dostum durup dururkenmi hata verdi.yoksa herhangi bir prgram oyun vs. yükledikten sonramı yada bunları kaldırdıktan sonramı hata verdi ?

sen bize bu olayı baştan anlat ve işletim sisteminide yazki sana daha kolay yardımcı olmaya çalışalım.

kolay gelsin

alakan için sağol okuldaki bilgisayar

c:dovnloads klasöründe services die dosya vardı onu tıkladım

sonra buşekilde uyarıvermöeye başladı peş peşe veriyor alttaki menü çubuğu bu uyarılarla doluyor kapatamadım bir türlü simgenin üstüne mausu getirince HATA ENGELLEME yazıyor

daha öncede böyle yapıyordu sistemi yeniden kurdum du nerden geldiyse anlayamadım bir türlü

programın dosyasında 3 tane insan figürü var msngr daki gibi bunlar turuncu figürler, dosyanın ismi services bulamadım int de de yardımcı olabilirsen sevinirim

öncelikle o bilgisayara iyi bir anti spy yani ad aware programı yükle ve pc yi tarat sonra anti virüs yükle iyice bir tarat.

birde services dediğin exe midir dll midir onuda tam olarak yazmaya çalış.benim aklıma gelen bunlar.

kolay gelsin

katılımsızla bi alakası varmı bilmiorum ama services dedgin dosyayı kendinmi indirdin

virus falan deil bir sistem dosyası buyuk ihtimalle ve duzgun calısmıo

acık bir sekilde herseyi anlatırsan yardımcı olurum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...