Jump to content

Smart İnstall Maker Ile Katılımsız Kurulum

blackman12
 Share

Recommended Posts

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar smart install makerde kullanıcıya kurulumun ne aşamada olduğunu gösteren bir bar yapmamız mümkün mü acaba yani( 7 Zipteki kurulum dosyalarının tempe çıkartırken oluşturduğu ekran) fikri olan varsa paylaşabilir mi? Şimdiden Herkese Teşekkürler Arkadaşlar :rolleyes:

• 2 hafta sonra ...

bilackmanın çoğu anlatımını izledim hepside guzel ama bu anlatım hiç ama hiç olmamış.aynısını yapıyorum deniyorum olmuyor bi anlatımı bu kadar karmaşık yapmanın anlamı ne.en basitinden ccleaneri nasıl katılımsız yaptığınızı göstern bizde anlayalım.2 aydır bu programı çözemedim gitti yokmu bunun adam gibi anlatımını yapacak olan

Biri anlattıklarımı basit bulur, biri karışık bulur. Herkesin iq seviyesine göre video çekemem ki. Yapabilecek olan varsa buyursun yapsın. Zaten bundan sonra videolu anlatım yapmıcam. Okumaya üşenen bir millete videolu anlatım yapmak iyilikten çok kötülük etmekmiş meğerse.

[quote name='lalamustafa' date='06 Mart 2011 - 10:10 ' timestamp='1299406810' post='975073']
kurulumu yaparken gerekli seçenekleri seçersen (ve daha sonra reglerini falan silmezsen) zaten o şekilde gelmesi lazım.
[/quote]

hangi seçenekleri seçmem lazım anlatabilirmisin

benim anlamadığım önce katılımsız yapacağımız programı kurup program filesteki klasöründenmi katılımsız yapacaz yoksa program setupundanmı yapacaz.setupundan yapıyorum masa üstüne atılan kısayola tıklıyorum kurulum ekranı geliyo

Arkadaşlar gerek kalmadı sorunu çözdüm :rolleyes:

Arkadaşlar benim sorunum şu ??
Smart Install Maker bir Katılımsız kurulum yaptım ama bu kurulumdan sonra ShellExt.dll dosyası çalışması lazım register.bat dosyası yaptım register.bat dosyasını çalıştırınca şu resimde görünen dosya çıkıyor ben bu dosyanın çıkmasını istemiyorum ,çıkmaması için ne yapmam lazım teşekkürler

Otomatik sesiz şekilde bu dosyayı nası çalıştırabilirim ?? (SESSİZ OLARAK)
[img]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/13/13545.jpg[/img]

Edited by memoipek

• 2 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...