Jump to content

Portable Elvanpark Namaz Vakitleri

doruk101

Recommended Posts

Kendi çalışmam.Bende sorunsuz çalışıyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

Program hakkında bilgi yazmaya gerek yok herhalde :D

sshot12eh9.jpg

Not : Yeni reklam öğesi eklenmiştir.

Download : 2.8 Mb.

http://rapidshare.com/files/66646081/NamazVakitleri_doruk101_TnCTR.exe[/CODE]

• 3 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Namaz Vakitleri Programı v1.4.0

Malum Ramazan Geliyor, Bu Programı Güncelleyelim Dedim :)

Bu program diyanet işleri başkanlığının web sitesinden otomatik olarak namaz vakitlerini almak için geliştirilmiştir. Bu sayede gün içinde sıklıkla bilgisayar başında olan bizler, bulunduğumuz ortamdan ezan sesini duyamadığımız durumlarda sesli veya messenger tarzı mesaj penceresi ile bizi uyarmaktadır.

Özellikler :

* Aylık periyodlarla bulunduğunuz Ülke/Şehir için Diyanet işleri başkanlığının web sitesi

Please register to see this content.
adresinden namaz vakitlerini otomatik olarak alır

* Bulunduğumuz yıl için Dini günler(Bayramlar,Kandiller,Özel geceler) takvimini gösterir.

* Program her başladığında rasgele bir Hadis-i Şerif gösterir.

* Messenger tarzı gösterim ekranı. Bu sayede belli bir saniye sonra kullanıcıyı rahatsız etmeden otomatik olarak mesaj penceresi kapanır.

* Dinimizle ilgili birçok bilginin yer aldığı "Bunları Biliyormuyuz" modülü.

* Resimli Abdest anlatımı

* Resimli Namaz anlatımı

* Namaz vakitlerini Ezandan belli bir süre önce hatırlatabilme.

* Mesaj pencerelerinin gösterim sürelerini ayarlayabilme.

* Namaz vakitlerinde Ezan sesi ile uyarılma.

* Bunun gibi birçok özellik program ile birlikte sizlere sunulmaktadır..

Programdan Bazı Resimler :

elvan1.pngelvan2.png

elvan3.jpgelvan4.jpg

elvan5.jpgelvan6.jpg

Sürüm : 1.4.0

Kullanım İzni : Ücretsiz bir yazılımdır

İşletim Sistemi : Windows 98 SE/ME/2000/XP

Dil : Türkçe

Boyut : 2.12 MB

downloadko6ey5.png

http://www.4shared.com/file/60245678/5d141e4c/Namaz_Vakitleri_tnctr_CaVeLL.html[/CODE]

• 5 ay sonra...

@lustral nickli üyemizin Ö.M. yolu ile bildirdiğine göre program Namaz Vakitlerini güncelleme yapmıyormuş...

Hemen bi bakıverdim, Program bilgileri Diyanetin sitesinden çekiyor ama diyanet namaz vakitleri hizmetini verdiği adresin url sini değiştirmiş doğal olarak program eski adrese bağlanmaya çalıyor fakat tabiki bağlanamıyor, çünkü öyle bir adres yok, diyanet adresi değiştirmiş..

Bende programın yapımcı sitesi olan elvanpark.com 'a giderek yeni sürümü varsa onu indirip portable yapayım dedim ama elvanpark.com'a gittiğimde ne yeni sürümü nede eski sürümünü bulamadım programın, programı tamamen kaldırmışlar :)

Bende o halde iş başa düştü dedim ve bi el atayım bakalım becerebilecekmiyiz dedim, programın kodlarına indiğimde diyanetin eski adresi ile karşılaştım yeni adres ile değiştiğimde ise hiçbir problem kalmamıştı :)

yeniden paketliyor ve hizmetinize sunuyorum..

Namaz Vakitleri Programı v1.4.0 (04.02.2009 tarihi ile güncelleme yapıyor sorunsuz çalışıyor) (yeniden düzenlenmiştir)

DOWNLOAD : 2.12 MB

http://www.4shared.com/file/60245678/5d141e4c/Namaz_Vakitleri_tnctr_CaVeLL.html[/CODE]

İlginize çok teşekkür ediyorum. Benimde aklıma gelmişti URL'nin değiştiği ama edit etmek aklıma gelmedi. Sitesine gittim ne eski nede yeni sürüm yok dediğiniz gibi. Sayenizde problem çözüldü. Teşekkürü bir borç biliyorum.

Saygılar.

• 2 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
Daha gelişmiş verisiyonu ne zaman çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum.

Dostum bu programın yapımcısı seneler önce bırakmış uğraşmayı. Hatta web sitesi bile kapalı. Bu programı forumdan CaVeLL adlı arkadaş düzenlemişti yeniden. En son kendisiyle görüşmüştüm 1 ay önce felan. Diyanetin web sitesinin değiştiğini ve yeni adresi kendisininde bulamadığını söylemişti. Yani program artık güncellemiyor kendisini.

• 8 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...