Jump to content

İşlemcimi değiştirmek istiyorum

YAGMURADAM

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bilgisayarımda asus marka soket 478 bir anakart var.İşlemcim P4 İntel2.0.Ben bu anakarta en yüksek kaç ghz lik işlemci takabilirim.Bilgisayarcılara soruyorum.Kimi diyor takamazsınız.

Kimi diyor 2.8 ghz lik işlemci takabilirsiniz.Bilen arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim.Anakart 5 senelik birkarttır.Saygılarımla

Arkadaşlar benim bilgisayarımda asus marka soket 478 bir anakart var.İşlemcim P4 İntel2.0.Ben bu anakarta en yüksek kaç ghz lik işlemci takabilirim.Bilgisayarcılara soruyorum.Kimi diyor takamazsınız.

Kimi diyor 2.8 ghz lik işlemci takabilirsiniz.Bilen arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim.Anakart 5 senelik birkarttır.Saygılarımla

Ben taktırdım benim ana kartta 478 pindi.. ve 2.8 di 3.0 taktırdım ne yaptılar bilmiyorum ama canavar gibi çalışıyor

bulabilirsen 3.2 de taktırabilirsin...

Arkadaslar 478 Pin lik bir aanakarta 2.8 den baska bir işlemci takamazsiniz 3,0 dan sonra LGA ya geciyor biraz arastır asus sitesinden gorursun seker boi de solemis sitede cpu support list bolumde hepsi yazıyo veya kendi anakart modem yaz cıkar ok saygılarımla (seker boi su usb bellek halledecen mi bee)seni bekliyoruz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...