Jump to content

flashget le rapidshare den dosya cekme sorunu?

azap_melegi

Recommended Posts

arkdaslar yardıma ihtiyacım var ail hemde rapidshare i bilmeyen yoktur bi kac gun once yeni bi premium sifre edindim yeni aldım fakat flashget veya diyer free downland manager rapget vb hic bir programla dosyamı cekemiyorum

flashgetin ayarlarını araçlar> varsayılan indirme secenekleri> kullanıcı adı sifre bolumunu premium sifremi girerek yaptım rapid den de drick dowland olarak ayarladım ama hala sorun devam ediyo explorer veya mozilla ile adresi yazdıgımda direkt kaydet seceneyi geliyo dosya iniyo fakat birden fazla ( parcalanmıs dosyalarda) hepsini aynı anda cekmeye calıstıgı için buyuk sorunlar yasıyorum bi yardımcı olursanızzz :):):):)

kardeş hesabını programa değil tarayıcına kaydet yani ff veya ie de linki aç.premium de.sonra şifreni gir ve hatırla de. sonra zaten otomatik olarak açılacaktır download yöneticin yapman gereken ok deyip indirmeyi başlatmak.. 1. den sonra bi daha şifre girmene gerek kalmaz.. crek kullanıyosan IDM yok almayim diosan da FDM öneririm..

ustam direck downland secili ve dediğin gibi once sayfada sifremi kaydettim sora flash la sifresiz sekilde indirmeye calıstım fakat yine olmadı hatta sayfadan ( cerezleri silerek) bagımsız direk flashın kullanıcı adı parola bolumune yazıpda indirmeyi denedim fakat yine olmadı flash ın bi kac versiyonunu denedim ama sonuc yine deyişmiyo flash olması zorunlu deil yani duraklak devam et veya indirme hızı ve indirme ayarları yapılabilen bitince pc yi kapat vs seceneyi bulunan bi program da işimi görür aslında suan elimdekiprogramlar bunları yapıyo ama netice 0

drick downland ı secip ie de veya ff de kaydettiğimde linki adres cubuguna yazıp enter lamam la downland geliyo yani o tarafında sorun yok ama programın ne gibi sorunu olabilir ne gibi bi ayar istiyo olabilir ?? aklıma su geldi bide ff nin veya ie7 nin indirme desteğinde bu gibi indirme sayısı zamanlaması vb.. ayarlar mevcut olabilirmi ???

unutmadan bide önerdiğiniz programın varsa çalışan downlan linki veya tam ismini yazarsanız arama şansım olacak valla burnumdan geldi bu rapid olayı kullanan larda bu sorunla karsılasan varmı bilmiyorum ama insanı fena geri yo düşmanımın başına gelmesin diyorum

benim de rapid şifrem var. nasıl yaptığımı anlatayım. ilk önce, direct download kapalı bende. ben tnc nin firefoxunu kullanıorum. içinde flashgot da var. eğer sende yoksa bir onu indir, gereksiz gördüğün eklentileri kaldır. bir oyun indireceksin diyelim. 40 tane linki var. onları seç karala tara artık ne dersen. sonra sağ tuşla seçtklerinden herhangi birine basıp açılan menude "seçilenleri flashgotla indir" de. arkasından bir pencere açılacak. sana seçtiğin linkleri bi liste halinde gösterecek (eğer göstermez direk nereye kaydedeceğini fln sorarsa büyük ihtimalle her link için bir pencere açmıştır. lanet bir durum ayarlarını adam gibi yapmadıysan her birine girmen gerekir. ) işaretlenmiştir de o linkler. işaretlenmemişse işaretle. tamam de ilerle. sonraki pencerede indirme ayarları olacak. oraya kullanıcı adını şifreni nereye kaydedeceğini falan gir ayarlarını yap. save as default de sonra da tamama bas. inmeye başlaması lazım.

bildiğim kadarıyla ki bende de var rapid premium şöyle olacak! Flashgette username ve password girdiğinde ve kaydet dediğinde birdaha sormuyo şifre! ve de başka birşeye gerek kalmıyo bende hiçbir prroblem yok. Parça parça indirme olayı ile ne demek istedin ben onu anlamadım yani zaten flashgetin amacı en küçük partları bile bölerek indirmek!!! bir part inince zaten C: de downloads altına iniyor kardeş.. bütün partlar indikten sonra hepsini açıyosun! ilginç bir durum seninkisi...

arkadaslar sorunun kaynagını hala cozmus deyilim fakat IDM işimi çözdü bi olay farkettim internet sayfasına adresi(downland) yazmak sartıyla problem yok iniyor fakat url yi elimle ekledigimde buda aynı problemi veriyoo ben biraz kurcaladım ve sayfadan cekerken benim kullanıcı adı sifremi kullanmadıgını gordum yani rapid otomatik kullanıcı adı sifre si atıyo benim verdigim kullanıcı adı sifreye goreee olaya bakın yaaa ben yanılıyomuyum yoksa ??? anymous gibi bisey kullanıcı adı sifreye ise erisemiyorum neyse yinede saolun

FlashGot eklentisini indirin. Rapid premium hesabınıza giriş yaptıktan sonra 'options' butonuna tıklayıp açılan bölümde

1.'Login-alias' kutusuna girişte kullanmak üzere herhangi bir isim vb. yazın

2.'Direct -downloads' kutucuğunu işaretleyin

3.Her iki 'Random Selection' kutucuğunu da işaretleyip sayfanın altındaki 'save' butonuna tıklayarak değişikleri kaydedip hesabınızdan çıkabilirsiniz.

FlashGet'i açın. Sırasıyla Tools>Options>Site Manager sekmelerini şeçin. Açılan pencerede 'Add' butonuna tıklayınca çıkan küçük pencerede URL kutusuna 'http://www.rapidshare.com', 'User Name' kutusuna Rapid hesabınızda 'Login-alias' kutusuna yazdığınız ismi, 'Password' kutusuna da Rapid şifrenizi yazıp OK'leyin.

Bundan sonra herhangi bir Rapid linkine tıkladığınızda doğrudan FlashGet çıkar. Rapid sayfası açılmadan seri şekilde dosyalarınızı indirebilirsiniz.

ben dap kullanıyorum hiç sorun çıkmıyor hemde çok hızlı

File: dap8.rar

DownloadLink:

Please register to see this content.

File-Size: 6,17 MB

----------------------------------------------------------------------------------------------

Ben FlashGet ile sorunsuz olarak download yapiyorum. FlashGetde Tools/Default Download Properties'de `Login to server` bolumune premium kullanici ismi ve sifremi yaziyorum. Download yapacagim zaman flashgeti calistiryorum. Download yapmak istedigim linkleri secip sag tiklayip kopyala dedigimde otomatik olarak FlashGete atiyor linkleri. Sonra download deyip indirmeye basliyor. Hepsi bu.

FlashGot eklentisini indirin. Rapid premium hesabınıza giriş yaptıktan sonra 'options' butonuna tıklayıp açılan bölümde

1.'Login-alias' kutusuna girişte kullanmak üzere herhangi bir isim vb. yazın

2.'Direct -downloads' kutucuğunu işaretleyin

3.Her iki 'Random Selection' kutucuğunu da işaretleyip sayfanın altındaki 'save' butonuna tıklayarak değişikleri kaydedip hesabınızdan çıkabilirsiniz.

FlashGet'i açın. Sırasıyla Tools>Options>Site Manager sekmelerini şeçin. Açılan pencerede 'Add' butonuna tıklayınca çıkan küçük pencerede URL kutusuna 'http://www.rapidshare.com', 'User Name' kutusuna Rapid hesabınızda 'Login-alias' kutusuna yazdığınız ismi, 'Password' kutusuna da Rapid şifrenizi yazıp OK'leyin.

Bundan sonra herhangi bir Rapid linkine tıkladığınızda doğrudan FlashGet çıkar. Rapid sayfası açılmadan seri şekilde dosyalarınızı indirebilirsiniz.

dostum teşekkürler. ortak rapid şifresi kullanıyoruz arkadaşla bana söylemiyordu bak.

tekrar teşekkürler. senin direktiflerin doğrultusunda herşey çözüldü.

arkadaşlar flashget in bahsettiğiniz ayarları defalarca yaptım hatta freee dwlnd manager veya rapget gibi programlardada denedim fakat yine sonuc yok suan IDM kullanıyorum bu olayı çözdü fakat bundada bağlantı hızını ayarlayamadığım için downland ederken ( bilgisayarın hdd de de problem olabilir ) bi yoğunluk yaşanıyo aynı anda film flan izlerken(bil'dan) veya baska sitelere girerken kasıyo makina ;)

• 3 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra...

arkadaşlar konuya açıklık getireyim öncelikle rapidden premium üyesi olmanız lazım daha sonra avant browzer var (ben portablesini kullanıyorum ) şimdi geldi işleme öncelikle flashgeti kuruyoruz daha sonra flashgeti açıp türkçe yapıyoruz ve kapatıyoruz daha sonra avantbrowzeri açıyoruz rapidlinklini kopyalayıp tıklıyoruz açıklan sayfada premium deyip şifreyi giriyoruz sonrada açılan sayfada bir daha download bölümü geliyor onu tıklamayııp farenin sag tuşu ile tıklarsak zaten flashgitii işaretli olarak gösterir sonrada flashgeti açıp linkli oraya kopyalayın ve downloada başlayın eger yapamadım diyorsanız pm atın resimli anlatım yapacam

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...