Jump to content

2. el laptop tavsiye edin

süper42

Recommended Posts

hiç bakma bence(bak tabi de tabiren.)

ucuk fiyatlar var ikisinde de 650 700 750 gibi fiyatlara cok güzel temiz msi in fln laptoopları var msi in misal 700 ytl ye 13,3 boyutlu harika bir notebook u var

15.1 olanları da numerik klavye..

gg de fln p4 ler celeronlar satılıyor 700 600 e 500 alsan alsan p3 1100 fln ancak alırsın. ki değmez..

bence temiz bi notebook al o paraya hiiiç ugrasma..

p4 ler fln 400 ytl fln olsa 2 el o zaman mantıklı olurdu belki 2. el amak ama fiyatlar sıfırda düştü 2 el aynı yerde sayıyor..

ama yoq 2 elede bkayım 200 fln daha vermiim diosan

550 ytl ye

var 2 dk göz gerzdirdik dikkatımı cekti..

de olabilir evo ları severim ;)

birde paran nakitse 2 el alırsan gg den yapma satısı ama de ki (gg mail sistemi ile diil adamın mailini gsm i fln al.. okuoar sen gg sisteminden gönderince)

gg ye komisyon ödeyeceğine ben nakit hemen vereyim500 de (^%10 komisyon ücretini düş diğer parayı teklif et trink) sende ggden eft ile gelcekti gitcekti ugrasma..

de büyük iht. kabul eder.

700 ytl sıfır msi

Please register to see this content.

hp alma ne alırsan al ;) hp benim bildiğim en cok teknik serviste giden laptop kötü kalitesiz demiyorum ama diğer pc lere bakarak daha da fazla teknik servis gidiyor arızza verip..

tanıdıgım 10 hp kullanandan 4 ününki serviste değişmek üzere gitti ki

ibm carbon kasaları tavisye ederim T serisi özellikle güzel

onun dısında mis r670 mıydı ney amd işlemcili onu da tavsiye ederim.

marka model öner diyorsun ama 2. el bu o an ne düşer belli değil ki öneride bulunmak zor bir sürü ceşit var .. bence 2. el de marka model istemek insanları baya zorlamak demek..

celeronla amd arasında kalırsan amd al

pentium 4 ile x2 amd arasında kalırsan x2 amd sec

coreduo ile amd arasnda kalırsan coredou sec

mümkünse ekran kartı paylasımsız olsun.. yani bilmioyorum marka model nasıl tavsiye edilir bir sürüüüü marka var coğu da iyi kaldıki ben notebook alırken alsa markaya dikkat etmem.. f/p + parçalara bakarım..

sonucta sunu söyleyim dell hp.. bunlar kasaları denta mıydı delte miydi öle bir firmaya (cin) ürettiriyor sadece üzerine adlarını yazyıorlar parçaları zaten kendi firmaları var.. yani nerden bakarsan bak marka olayı sadece reseller oluyor smile nin adsl satmasi ile aynı nerden alırsan al yine ttnetden alıoysun hesabi bi ibm ile toshiba kendi pcsini kendi üretiyor IBM i kullandım 2 el de bi numara..

www.imeselectro.com site acayip pahali geldi bana

490 ytl donanımhaber.com da bir arkadas satıyordu hp gps li bunun aynısıdie aklımda kalmıs + 450 ytl ye biraz sada satılan hp de aynı sekilde 300 ytl ye satıyor.

bu arada aklıma gelmişken

reklam die kızmaz insallah admınler donanimhaber.com unda 2. el sayfasına bak uygun fiyatlılar düşüyor..

• 5 ay sonra...

Toshiba Satellite L10-102 Almanı tavsiye ederim. Lâkin 256 ram olduğundan bilgisayarı yavaş görebilirsin ama 256 ram'i söküp, 1 GB (DDR 333 mhz) taktığın zaman Aradaki farkı, farkedip çok şaşırabilisin. Çünkü, parça konfigrasyonunu muhteşem dizmişler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...