Jump to content

Crysis

yakamoz

Recommended Posts

bence bir çay molası ver. sonra gemide sistemi hakleriz kurtulursun.bir gemi kaça mal oluyor haberin varmı.

hey allahım ya arkadaşa acacyip yardımcı olmuşsu he llah ilini verisn ;)

arkadaşım ben oyunu halen alamadım allahın unuttugu yerde olunca geç geliyor eger oyunun tr olanı varsa arkadaşlarda bana göndermelerini rica ederim gerekirse ücretineyse gönderebilirim msn adresim : erdalbugraForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

boşverin ya zaten Türk oyunu değil mi mutlaka bir yerlerde bıyıklı robotlar vardır.Osmanlı tokadı atan canavarlar falan çıkar.Arka fondan ceddin deden marşıyla.Canavarlarla çarpışırız oyunda. ;)

yakLaşımın mükemmeL fakat kendi çapında dalga geçiyorsun türk dediğin yapımcılar dünyanın en iyi grafiklerine sahip oyunu yani farcryı yaptılar ve arkasından gene dünyanın en iyi grafiklerine ve en gerçekçi oyununu yaptılar yani crysis i oyunu oynamadığın her halinden belli her 2 oyunuda... oynamadığınız şeyler hakkında yorm yapmayın..

bendeki engilazca fakat bizimkiler türkçe alt yazılısını çıkartıcaklarmış. öyle birşey yaparlarsa hata ederler. türkçesi çıksa orjinalini alırım. sizlerede tavsiyem destek olalım. Ya bu gemiye gelin artık tek başıma canım sıkıldı.

Savaş gemisinde gelen robotu yok ettim fakat arkasından gelen uzay gemisin (air ship) yok edemedim

Gemide koşmaktan yoruldum. Yardımcı olurmusunuz.

TEŞEKKÜRLER

ben bir yere girdim ama neresi olduğunu bilmiyorum :p önce mağara idi sonra yer çekimi yokoldu sanırım uzay gemisine bindim arada ama bir türlü çıkışı bulamadım gidemiyom bende :p garip garip yaratıklar çıkıyor :D

uzay gemisinin yanında bir uçak dolaşıyor kırmızı ışık tutuyor kırmızı ışığın olduğu yerlere silahla ateş etmen lazım ama hiç kullanmadığın bir silahla normalde silah diyer bölümlerde yoktu her zaman ateş etmez kırmızı ışık tutulan yerlere ateş etmen lazım oynadığın bölüm sonu silahı nerde olduğunu bilmiyorsan onuda söyleyim gemide bir sandelyeye oturuyorsun orda beklerken bir adam silahı dolaba getiryor o dolapta bulabilirsin

kanatlarına silahı basılı tutuyorsun dolunca ateş ediyorsun

o geminin üstüne çıktığında ortadaki ışıklı alana ateş ediiyorsun

sonra helikoptere atlayıp gidiyorsun

Crysis iyide kısa bir oyun buradan - aldı

grafiklerde videolardaki görüntü yok bir daha

benden 10 üzerinde 7 türkçe seslendirilmsi sürülmese piyasaya sınıfta kalır

kanatlarına silahı basılı tutuyorsun dolunca ateş ediyorsun

o geminin üstüne çıktığında ortadaki ışıklı alana ateş ediiyorsun

sonra helikoptere atlayıp gidiyorsun

Crysis iyide kısa bir oyun buradan - aldı

grafiklerde videolardaki görüntü yok bir - daha

benden 10 üzerinde 7

türkçe seslendirilmesi sürülmese piyasaya sınıfta kalır

aslında orada yaptığın çok bişey yok sürekli oyunun seni yönlendirdiği yöne doğru git bi yerde aşağı tarafta olan bir havalandırma gibi bişi vsr ordan çıkmak için büyük turuncu gibi kapsüller var onların hepsini kırdınmı aşaası açılıyo ordan devam et sonra buna benzer şakilde şeyler karşına çıkacak ama ööle çözmen gereken sağda solda bulman gereken bulmacalar yok yani o tarz şeyler arama kolay gelsin..

yakLaşımın mükemmeL fakat kendi çapında dalga geçiyorsun türk dediğin yapımcılar dünyanın en iyi grafiklerine sahip oyunu yani farcryı yaptılar ve arkasından gene dünyanın en iyi grafiklerine ve en gerçekçi oyununu yaptılar yani crysis i oyunu oynamadığın her halinden belli her 2 oyunuda... oynamadığınız şeyler hakkında yorm yapmayın..

Oyunu hilesiz bitirmiştim bundan 3-4 yıl öncesiydi.Oyun televizyonda silikon vadisinde reklamı çıkmıştı ve de ben oyunun Türk oyunu olduğunu duyunca gittim orijinalini aldım.Oyuna başladım normal askerlerle çarpışıyorum zannettim rahat rahat oynarım dedim ve bir bölüme geçtiğimde üzerime zıplayıp bir yerlerimi yaran canavarla ilk kez karşılaştığımda ödüm kopmuştu kalpten gidiyordum.Daha sonra her türlü roket atan görünmeyen taa bina boyu zıplayabilen kanası olan bir sürü canavar görmüştüm.Hepsini geçmekte zordu.Hele ki bir bölüm vardı.Silahsız seni helikopterden atıyordu.Orada nanayı yedik demiştim ki taktiği suya girerek bulmuştum.Her neyse oyun bitince bir yatın içinde oyundaki kız canavar olmak üzereyken kıza bizim adam iğne yapıp ona farcry oyunun 3 cd sini veriyordu ve kız uyandığında teknede bizim adam olmuyordu.Çok zevkli bir oyundu.Şimdi sence ben bu oyunu oynamış mıyım oynamamış mıyım?

• 2 hafta sonra ...
Oyunu hilesiz bitirmiştim bundan 3-4 yıl öncesiydi.Oyun televizyonda silikon vadisinde reklamı çıkmıştı ve de ben oyunun Türk oyunu olduğunu duyunca gittim orijinalini aldım.Oyuna başladım normal askerlerle çarpışıyorum zannettim rahat rahat oynarım dedim ve bir bölüme geçtiğimde üzerime zıplayıp bir yerlerimi yaran canavarla ilk kez karşılaştığımda ödüm kopmuştu kalpten gidiyordum.Daha sonra her türlü roket atan görünmeyen taa bina boyu zıplayabilen kanası olan bir sürü canavar görmüştüm.Hepsini geçmekte zordu.Hele ki bir bölüm vardı.Silahsız seni helikopterden atıyordu.Orada nanayı yedik demiştim ki taktiği suya girerek bulmuştum.Her neyse oyun bitince bir yatın içinde oyundaki kız canavar olmak üzereyken kıza bizim adam iğne yapıp ona farcry oyunun 3 cd sini veriyordu ve kız uyandığında teknede bizim adam olmuyordu.Çok zevkli bir oyundu.Şimdi sence ben bu oyunu oynamış mıyım oynamamış mıyım?

iyide maresal sen Farcy'ı oynamışsın Crysis'i deiL

FarCry' ile Crysis arasında dünya fark var Ön yargı denen şey bu olsa gerek. Yapılan işlere yani Emeğe en azından saygı duymak lazım..

Crysis Şuan dünyanın 1numaralı oyunu ve bu oyunu bu şekilde yorumlamak bence yanlış olur.

iyide maresal sen Farcy'ı oynamışsın Crysis'i deiL

FarCry' ile Crysis arasında dünya fark var Ön yargı denen şey bu olsa gerek. Yapılan işlere yani Emeğe en azından saygı duymak lazım..

Crysis Şuan dünyanın 1numaralı oyunu ve bu oyunu bu şekilde yorumlamak bence yanlış olur.

kardeş ben yukarıda bana bilip bilmeden cevap yazana cevap yazıyorum sen burda önyargıdan bahsediyon.

Crysis i oynamadım ki ben oynadım falan diyo yazıyor mu orda.Ben crysis kötü falan dedim mi orda öyle mi yazıyor.

Bana farcry ı oynamamışsın diyen vatandaşa cevap verdim.Sende gelmiş nelerden bahsetmişsin burda

• 7 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

arkdasım orda gemıyı patlatıosun gemıden atlayıp karsıda senn ucagının oldugu yere dogru gidip ordan durbunle gemıyı ısabet oluosn sonra senn askerlerın onu bombalıolar ordan sonra bi helikopteri kendın yok edıceksın yada onu atlatıcaksın

merhabalar arkadaşlar crysis oyunun windows 32 bit işletim sistemiyle oynuyordum ancak vista ultimate 64 bit e geçtiğimde artık sistem crysis çalıştırmıyor bu konuda yardımcı olabilecekmisiniz?

Ram kaç kullanıyorsun Vista oldugunda 2gb altındaki ramlerden performans alamazsın..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...