Jump to content

Winamp ile ilgili .!

TeksasStyLe

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar benim winampta ilk defa karşılaştığım çok ilginç bi problem var :) bu sabah winamp çalşırken şimdi çalışmaz oldu ve ikona tıkladığımda aldığım uarı şöyle bu konuda yardım edecek birileri varsa çok memnun olurum saygılar.. ;)

9821adsiz.JPG

Başlat a bas.Çalıştır a bas.Ve msconfig yaz.Tamam a bas.Sonra gelen ekranda Hizmetler e tıkla .ve windows installer i kapat.(Yanındaki işareti kaldır)Tamma a bas .ve sistemi yeniden başlat.Şimdi winamp ı açmaya dene.Sorun çözülmezse yine mesaj yaz.Saygılarımla

anlaşılan winampı bir msi dosyasından yüklemişsin. msi ile yapılan bir program bir süre sonra hata vermesi doğaldır... yüklediğin msi dosyasını browse tan gösterirsen bir süreliğine bu sorunu kaldırırsın ama daha sonra tekrar olma olasılığı yüksek kesin çözüm normal bir exe den yükleme...

Evet blackman a katılıyorum.winamp a çift tıkla ve bu gelen ekranda browse ye tıklayıp msi dosyanı göster.işlem bittikten sonra winamp ı tekrar aç.ve çalıştığını görünce sisteminden kaldır.ve exe uzantılı bir winamp kurulumu yap.Saygılarımla

Not:Window installer i tekraretkinleştirmen gerekiyor.1.mesajda bazen windows installer açık olduğunda msi uzantılı kurulum yapılan programların açılışında devreye girip sorun çıkarıyor.Böyle bir sorun olabileceğini tahmin ettim.o yüzden kapat dedim.Saygılarımla

arkadaşlar herekeze çok teşşekür ederim programı kaldırdım normal exe ile kurulumu gerçekleştirdim şimdi problem ortadan kalktı sağolun .. ;)

Hadi ya?Ben uzun zamandır bu yüzden winamp kullanmıyom(kullanamıyorum) media player a talim. ben defalarca kaldırıp exe den kurdum ama hep aynı. bida deniim bakalım.

gregorsamsa arkadaşım ne hayırlı ağzın varmış :p:D arkadaşlar dün akşm sorunsuz şekilde çalışmasına rağmen msconfig

windows inastaller installer kapalıyken çalşıyor ancak açık hale getirdiğimde çalışmıyor sanırm :p bi sakıncası olurmu bunu kapalı tutmamın ?

arkadaşlar ilginiz için çok teşşkür ederim ama benim şu anda kullndığım sistem tncxp ve yükleidğim programlar wpı ile tncxp 2,cd sinden oto msı kurulan programlarşimdi aynı uyarıyı office için alıyorum delirmek üzreyim bi yol gösterin dosya bulunamıyor diyor yenidenmi format atmak zorundayım bunun bi açıklaması varmı :D:p

2237adsiz.JPG

TeksasStyLe arkadaşım son zamanlarda güncelleme yaptın mı?Özellikle windows installer güncellemesi.size tavsiyem msconfig ten windows installer i kapatınız.yeniden başlatıp bir kez daha ofis programınızı çalıştırınız.

Windows installer güncellemsi sonucu bende açık tuttuğumda bazı programları açmak adtea işkence oluyor.

Kapattım windows installer i sorun kalmadı.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...