Jump to content

battlefield 2 online

pcmemo

Recommended Posts

arkadaşlar bende battlefield2 1.0.2 sürümü var.orjinal değil.

Ve ben online oynamak istiyorum.Ancak biraz araştırdım orjinal olmadan oynanabiliniyormuş.Orjinal key istemeyen serverlara girmek istediğim zaman ip adresini ve portunu yazıyorum ok diyorum ve sonra server listesine dönüyo.

arkadaşlar eğer sürüm eski ise hangi sürümü veya hangi modları yüklemem gerekiyor ve tam anlamıyla yapılması gereken ne.

ben kısaca oyunu yazayım.

Battlefield2 v1.0.2

herhangi bir mod yok.

1024 adsl bağlantısı var.

tam anlamıyla online oynamam için ne yapmam gerekir.

şimdiden tşk ederim

arkadaşlar bende battlefield2 1.0.2 sürümü var.orjinal değil.

Ve ben online oynamak istiyorum.Ancak biraz araştırdım orjinal olmadan oynanabiliniyormuş.Orjinal key istemeyen serverlara girmek istediğim zaman ip adresini ve portunu yazıyorum ok diyorum ve sonra server listesine dönüyo.

arkadaşlar eğer sürüm eski ise hangi sürümü veya hangi modları yüklemem gerekiyor ve tam anlamıyla yapılması gereken ne.

ben kısaca oyunu yazayım.

Battlefield2 v1.0.2

herhangi bir mod yok.

1024 adsl bağlantısı var.

tam anlamıyla online oynamam için ne yapmam gerekir.

şimdiden tşk ederim

bi yardım edicek olan yokmu yaaa

kullandığın cd-key i bana yaz sana online oynamaya hazır hale getirim. Bide oyuna yama falan yapma direk punkbuster'ı devredışı bırakarak udIBattlefield 2 v1.0 serverında oynayabilirsin. türkler genelde bu serverda

kullandığın cd-key i bana yaz sana online oynamaya hazır hale getirim. Bide oyuna yama falan yapma direk punkbuster'ı devredışı bırakarak udIBattlefield 2 v1.0 serverında oynayabilirsin. türkler genelde bu serverda

günaydın yardımın iiçin teşşekkür ederim.

ama ben bu oyunu kurmadım kurulu dosyayı pc ye kopyaladım yani cd-keyini bilmiyorum.oyuna herhangi bi pack yüklemedim.eğer bana kullanılabilir bi cd-key verirsen sevinirim..

cvp bekliyorum

ha bu arada dediğin serverı buldum ancak serverı seçip join dediğim zaman tekrar serverları gösteriyor yani oyuna girmiyo.

günaydın yardımın iiçin teşşekkür ederim.

ama ben bu oyunu kurmadım kurulu dosyayı pc ye kopyaladım yani cd-keyini bilmiyorum.oyuna herhangi bi pack yüklemedim.eğer bana kullanılabilir bi cd-key verirsen sevinirim..

cvp bekliyorum

ha bu arada dediğin serverı buldum ancak serverı seçip join dediğim zaman tekrar serverları gösteriyor yani oyuna girmiyo.

valla okadar zamandır oynuyorum bu oyunu biton problem aştım fakat ilk defa kurulum yapmadan direk klasör kopyalanım oynandığını duyuyorum. Peki Single player oynayabiliyormusun

Çünkü CD-key'i düzeltme kayıt defterinden oluyor. Sen kurulum yapmadığın için herhangi bir kayıt bırakmayacak sanırım.

valla okadar zamandır oynuyorum bu oyunu biton problem aştım fakat ilk defa kurulum yapmadan direk klasör kopyalanım oynandığını duyuyorum. Peki Single player oynayabiliyormusun

Çünkü CD-key'i düzeltme kayıt defterinden oluyor. Sen kurulum yapmadığın için herhangi bir kayıt bırakmayacak sanırım.

evet kurulu olan oyunu bilgisayarıma kopyaladım ve single playerda oynuyorum.ancak mutli playera geldiğim zaman.senin söylediğin servera 2 kez tıklıyorum connec.. diyo.sonra tekrar serverların olduğu yere geliyo ne hata veriyo nede bişi.eğer böyle oynayamazsam setup ı bulur tekrar kurarım.

gerekli updateleri yap en son 1.4 upgrade i wardı

Please register to see this content.

burdan bi çok server ı bulabilirsin location olarak türkçeyi ayarla ordan da türk serverlarına girebilirsin

evet kurulu olan oyunu bilgisayarıma kopyaladım ve single playerda oynuyorum.ancak mutli playera geldiğim zaman.senin söylediğin servera 2 kez tıklıyorum connec.. diyo.sonra tekrar serverların olduğu yere geliyo ne hata veriyo nede bişi.eğer böyle oynayamazsam setup ı bulur tekrar kurarım.

sen bence önce setup'ı bul öle kur ben sana tam anlamıyla yardımcı olim. kayıt defterinde cd-key'in yazdığı bir anahtar var onun başına x9392 yazacan yani x9392************* (*=cd-key)

işte bunu anlatabilmem için oyunu setup dan kurman lazım

• 4 ay sonra...
sen bence önce setup'ı bul öle kur ben sana tam anlamıyla yardımcı olim. kayıt defterinde cd-key'in yazdığı bir anahtar var onun başına x9392 yazacan yani x9392************* (*=cd-key)

işte bunu anlatabilmem için oyunu setup dan kurman lazım

bunu bana anlatırmısın ben setupdan kurdum

• 1 ay sonra...

Arkadaşım bu kadar uğraşmana gerek yok ;

1. Oyunu düzgün bir şekilde kur

2. Sonra Xfire adlı bir program var onu goole dan bul üye ol kur

3. bu program pc de kurlu olan oyunları tarar ve ona göre kaçak serverları(senin girebileceğin serverları sana gösterir);

Cd key sorunu felan yaşamazsın İşte bu kadar

Xfire ı burdan indirebilrisin

Please register to see this content.

• 10 ay sonra...

ya arkadaşlar benimde battlefield2 yle ilgilini bi proglemim var lütfen yardımcı olun ya şimdi oyuna girerken siyah ekran veriyor sonra tekrar windowsa geri dönüyor makinede ekran kartını günelledim direcx guncelledim ayrıyetten bende battlefield 1942 var onu oynuyorum problem olmuyor ınternetten crack exe lerini indirdim gine sorun aynı oyun arkadaşımın bilgisayarında rahatca oynanıyor oyunu kurulu halde bi bilgisayarcıdan aldık makinemin özellikleri intel core duo e2140

256 to 512 7100gs ekran kartı

1gb ram

yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...